Montaż klimatyzacji

O klimatyzacjach wiemy wszystko. Mamy na koncie setki instalacji i tyle samo klientów zadowolonych z jakości usług. Chętnie dzielimy się wiedzą z każdym, kto potrzebuje porady. Oferowany przez nas sprzęt poznaliśmy dogłębnie – aż do łopatek wentylatorów. Odpowiadamy na każde pytanie, bo wiemy, że klimatyzacji nie kupuje się co roku. Zainstalowany sprzęt gości w domach oraz mieszkaniach na długo. Musi więc być idealnie dobrany. I to zapewniamy.

Wybór optymalnej klimatyzacji

Doradzamy bezpłatnie. Mówimy jak uzyskać dofinansowanie

Dobrze wiemy, jakie pytania i jakie uczucia towarzyszą decyzjom związanym z montażem klimatyzacji. Jesteśmy na to świetnie przygotowani. Co więcej, o wyborze klimatyzacji rozmawiamy bezpłatnie – za doradztwo nie zapłacisz ani złotówki. Ten czas przeznaczamy na omówienie aspektów technicznych oraz praktycznych, związanych z działaniem oraz montażem instalacji.

Rozumiemy też obiekcje związane z finansowaniem. Wskazujemy więc źródła pozwalające pozyskać środki na klimatyzację, która w gorące dni zapewni przyjemny chłód, a w chłodne miesiące będzie ogrzewać wnętrza, tworząc przytulną, kojącą atmosferę.

 • oferujemy elastyczny system ratalny
 • ułatwiamy uzyskanie dotacji z programów rządowych
 • pomagamy skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej

Pomagamy realnie obniżyć koszty – zarówno te początkowe, na etapie montażu, jak i te późniejsze, związane z eksploatacją klimatyzacji.

Montaż instalacji. Sprawdź, ile dla Ciebie zrobimy

Wybierając nas, zyskujesz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Najpierw wykonujemy niezbędne pomiary oraz zdjęcia miejsca przyszłego montażu. Zaraz potem powstaje projekt. On wędruje do rąk ekipy montażowej, której przyjazd ustalamy z Tobą ze stosownym wyprzedzeniem.

montaż klimatyzacji

Każdy z członków ekipy ma niezbędne kwalifikacje. Kładziemy na to duży nacisk, dlatego wszyscy, bez wyjątku, przeszli szkolenia. Potwierdzeniem posiadanych umiejętności są uprawnienia i certyfikaty. Możemy je w każdej chwili okazać. Cały sprzęt potrzebny do kompleksowego montażu mamy ze sobą, nie ma mowy o opóźnieniach. Co więcej, w konstrukcję budynku ingerujemy tylko w niezbędnym minimum.

Oferowany przez nas montaż jest zatem pełny i kompletny. Zapewniamy:

 • montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej
 • montaż całej instalacji pośredniczącej
 • uruchomienie klimatyzacji

Jak widzisz, wszystko jest po naszej stronie. Ty otrzymujesz do ręki pilot zdalnego sterowania, gotowy przyjąć pierwszą komendę.

Poznaj nasze atuty

Kliwent to doświadczeni ludzie

Nic nie zastąpi doświadczenia ani kwalifikacji. Dlatego nasz zespół tworzą ludzie od lat działający w branży – inżynierowie oraz specjaliści znający się na klimatyzacjach. Ich kompetencje potwierdzają opinie, lecz przede wszystkim zaufanie, jakim darzą nas klienci. To zaufanie sprawia, że wracają przy kolejnych instalacjach, jak również polecają nas innym.

Prowadzimy autoryzowany salon partnerski

Jesteśmy uznanym, autoryzowanym partnerem marki Daikin. Mamy salon, do którego zapraszamy 5 dni w tygodniu. W nim nie tylko uzyskasz poradę, lecz także zobaczysz jak wyglądają współczesne klimatyzatory wewnętrzne. Docenisz ich design oraz wzornictwo. Zachwycisz się formą. Przyjrzysz im się dokładnie, oceniając jak dobrze będą się prezentować u Ciebie.

Każdą instalację traktujemy jak własną

Pracujemy dla Ciebie, lecz montaż prowadzimy jak we własnym domu. Z najwyższą starannością i z zachowaniem branżowych standardów, a estetycznie zakończony montaż jest naszym znakiem rozpoznawczym. Ponieważ możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, nie ma sytuacji, która byśmy nie podołali.

Co ważne, dla naszych klientów jesteśmy zawsze dostępni – nawet w szczycie sezony, gdy inni odmawiają, zasłaniając się długimi terminami. Nasz zespół zawsze staje na wysokości zadania. Przyjeżdża i robi swoje.

Serwis klimatyzacji? Naturalnie, że tak

Oto co możemy dla Ciebie zrobić w ramach serwisu klimatyzacji:

 • naprawa klimatyzacji – zdarza się, że któryś element ulegnie uszkodzeniu – po umówieniu wizyty nasz serwisant przywróci funkcjonowanie instalacji.
 • przegląd klimatyzacji – regularne przeglądy gwarantują długą i bezproblemową pracę klimatyzacji, pomagając wykrywać ewentualne usterki, gdy są one jeszcze drobne.
 • czyszczenie klimatyzacji – pomagamy pozbyć się zanieczyszczeń z filtrów, które wiążą i gromadzą to, czym nie powinieneś oddychać. Nasza ekipa upora się z tym szybko i sprawnie.
 • napełnianie klimatyzacji – czynnik, który zużywa się z biegiem czasu, należy uzupełniać, by zapewnić jednostce maksymalną efektywność pracy.
 • demontaż klimatyzacji – trzeba pozbyć się starej klimatyzacji? Chętnie pomożemy i zdemontujemy jednostki, zastępując je na życzenie klienta nowymi, nowoczesnymi.
 • przeniesienie klimatyzacji – czeka Cię przeprowadzka lub zmiana biura? Zabierz klimatyzację ze sobą, aby pod nowym adresem zapewniała Ci chłód, ciepło i czyste powietrze. Nasz serwis niezawodnie zajmie się tym.

Cena klimatyzacji z montażem w Kliwent

Poznaj dostępne opcje – wybierz najlepszą. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na bezpłatne doradztwo oraz pomoc w wyborze formy finansowania.

DO GÓRY