Klimatyzatory Panasonic KIT-PZ

Klimatyzator Panasonic KIT-PZ. Komfort przy niewielkim metrażu

Nie musisz mieszkać ani pracować w dużych przestrzeniach, żeby korzystać z uroków klimatyzacji. Masz przecież klimatyzator Panasonic KIT-PZ — model obecny na rynku od 2018 roku — sprzęt dobrze znany i stale unowocześniany. W instalacji krąży ekologiczny czynnik R32, który odznacza się wysoką efektywnością. Dzięki temu klimatyzator pozostaje energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Potwierdza to klasa energetyczna A+ dostępna w trybie grzania i chłodzenia.

Kompaktowa, gustowna konstrukcja

Ten klimatyzator ma tylko 779 mm szerokości. Z łatwością zainstalujesz go w kawalerce, w niewielkim biurze, w sypialni o skromnej kubaturze albo w małym pokoju spotkań. I wszędzie tam, gdzie się znajdzie, zadba o dobrą atmosferę — obniży temperaturę, gdy atmosfera zrobi się za gorąca, utrudniając myślenie i samo przebywanie w środku.

A kiedy na dworze zrobi się zimno, Panasonic KIT-PZ zapewni przyjemne ciepło i stworzy przestrzeń, do której chce się wracać, w której chce się przebywać. Użyj pilota, by wybrać optymalne warunki: zacznij od trybu pracy, potem określ temperaturę oraz intensywność nawiewu. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Cicha praca. Tylko 20 dB(A)

Usiądź wygodnie za biurkiem i skup się nad zleconymi zadaniami. Pracuj wydajnie wolny od rozproszeń. Klimatyzator Panasonic KIT-PZ dysponuje przecież funkcją Quiet, a dzięki niej nie wydaje dźwięków głośniejszych niż 20 dB(A). Nie jest to hałas, to szept, przy którym możesz spać Ty i reszta domowników. Ten rodzaj szumu może zagościć także w bibliotekach, kawiarniach, pomieszczeniach do wideokonferencji i wszędzie będzie tylko delikatnym szmerem w tle.

Klasyczna forma. Dyskretny design Panasonic KIT-PZ

Ponadczasowa elegancja oraz klasyczna forma sprawiają, że klimatyzator Panasonic KIT-PZ zawsze będzie modnym elementem wystroju wnętrza. Bo tak trzeba na niego patrzeć, właśnie jak na część aranżacji, na ozdobny fragment przestrzeni oraz ogniwo tworzące spójną całość. Proste, surowe linie genialnie symbolizują użyteczność i harmonijnie komponują się z wszelkimi stylami.

Inwerterowa sprężarka, sama w sobie niewielka, sprawiła że obudowa klimatyzatora cieszy oczy kompaktowymi rozmiarami. Sprawdzą się ona nawet w niewielkich biurach i gabinetach, w sypialniach, kawalerkach, ale i w przestronnych pokojach. Ich moc podoła takim wyzwaniom.

Nowoczesna, wysokowydajna sprężarka

Na pokładzie klimatyzatora Panasonic KIT-PZ rządzi wysokowydajna sprężarka rotacyjna R2. Komponent o nowatorskiej konstrukcji — ma kompaktowe rozmiary, lecz nie przeszkadza mu to w osiąganiu wysokiej skuteczności.

Wręcz przeciwnie, radzi sobie z tym znakomicie, działając niezawodnie w skrajnych temperaturach. Grzeje efektywnie nawet przy mrozach sięgających -15 °C, wypełniając wnętrza ciepłem. O wysokiej jakości sprężarki najlepiej świadczy 5-letnia gwarancja firmy Panasonic. To daje Ci spokój na lata.

Podwójna żaluzja Aerowings

Powietrze ciepłe lub zimne nie spada od razu na podłogę, tuż za klimatyzatorem, nie tworzy się więc punkt krytyczny, w którym najdotkliwiej odczujesz aktualne ustawienia klimatyzatora, podczas gdy ktoś siedzący dalej będzie totalnie poza zasięgiem.

Podwójna żaluzja Aerowings zapobiega temu zjawisku i rozprowadza powietrze po całym pomieszczeniu, kierunkując je ku sufitowi. W efekcie strumień dociera dalej, a opadając w dół, może swobodnie rozchodzić się we wszystkich kierunkach. Komfort jest przecież kluczowy, prawda?

DO GÓRY