Montaż pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój

Rozważasz zakup i montaż pompy ciepła? Zgłoś się z tym do nas. Działamy na terenie Jastrzębia-Zdroju, pomagając wybrać najbardziej wydajne oraz najoszczędniejsze rozwiązania dla domów o każdej powierzchni. Sporządzamy projekt, przygotowujemy ofertę, prowadzimy niezbędne prace. Żeby mieć własną pompę ciepła, wykonaj poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. dotacje – jeśli się o nie ubiegasz, pomożemy we wszystkich formalnościach
  4. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia pompy ciepła
  5. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  6. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Pompy ciepła z montażem Jastrzębie-Zdrój

Wyłącznie montaż przeprowadzony przez doświadczony i wykwalifikowany personel daje pewność, że instalacja będzie działać efektywnie i niezawodnie przez długie lata. My zapewniamy taki montaż. Służymy również pomocą na wszystkich innych etapach współpracy – od pierwszej rozmowy, przez projekt, aż po montaż urządzeń i towarzyszących im instalacji. Doradzimy Ci także, który typ pompy najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Czy będzie to:

  • Pompa ciepła powietrze-powietrze
  • Pompa ciepła powietrze-woda
  • Gruntowa pompa ciepła
  • Hybrydowa pompa ciepła

Nie musisz się na tym znać. Zdaj się w pełni na nas, a my podpowiemy, jak określić zapotrzebowanie energetyczne budynku i który model będzie najskuteczniejszy. Bierzemy pod uwagę uwarunkowania miejscowe, bryłę domu, dostępne miejsce, jak również budżet klienta. Uzyskujemy w efekcie analizę dającą pewność, czy lepszy będzie monoblok, split, czy jednak system multi+. Przygotujemy ponadto projekt wraz z wyceną. Wskażemy też miejsce do montażu pompy ciepła powietrze-powietrze, przeprowadzimy prace ziemne niezbędne dla stabilnego posadowienia jednostki zewnętrznej pompy ciepła.

Montaż pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój

Na tym nie koniec, bo wprowadzamy instalacje do wnętrza budynku i zajmujemy się podłączeniem zasilania. Przechodzimy następnie do napełniania układu czynnikiem oraz kontroli szczelności. Nadchodzi wreszcie moment pierwszego autoryzowanego uruchomienia. Zaraz potem zyskasz pełną kontrolę nad nowoczesnym, ekologicznym, przyjaznym dla środowiska źródłem ogrzewania. Pozostaje Ci cieszyć się komfortem.

Montujemy pompy ciepła na obszarze całego miasta Jastrzębie-Zdrój, we wszystkich jego dzielnicach: Abisynia, Biadoszek, Bogoczowiec, Borynia, Boża Góra, Bzie, Cisówka, Dębina, Gliniok, Jastrzębie Dolne, Jastrzębie Górne, Mazurowiec, Moszczenica, Pochwacie, Ruptawa, Ruptawiec, Skrzeczkowice, Szeroka, Szotkowice, Zdrój, Złote Łany, Zofiówka.

Odkryj uroki i klimat Jastrzębia-Zdroju

W Jastrzębiu-Zdroju niemal na każdym kroku spotkasz pozostałości dawnego uzdrowiska, od którego miasto przyjęło przydomek zdrój. Piętrzą się tu liczne zabytki świadczące o minionej epoce, tworząc niepowtarzalną scenerię o wyjątkowym przekazie architektonicznym. Co ważne, miasto posiada aż pięć kompleksów leśnych, jak również aktywny Park Zdrojowy, a w nim czynne inhalatory solankowe. Wokół historycznej zabudowy powstają rzecz jasna nowoczesne budynki, bo Jastrzębie-Zdrój nieustannie się rozwija.

Niestety tuż obok elementów prozdrowotnych występują zjawiska działające na niekorzyść mieszkańców. Mowa o zanieczyszczeniach unoszących się w powietrzu, szczególnie doskwierających zimą. Są one wynikiem pracy przemysłu, którego bliskość odciska swe piętno na jakości powietrza. Dokładanie zanieczyszczeń ze strony zabudowań mieszkalnych byłoby co najmniej nietaktem, dlatego mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju ochoczo inwestują w pompy ciepła.

W nowoczesne, ekologiczne, energetycznie wydajne instalacje będące czystym, bo niskoemisyjnym źródłem ogrzewania dla domu. Topowe technologie pozwalają precyzyjnie sterować urządzeniami, realnie redukując koszty eksploatacji pompy ciepła.

Pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój? Zadzwoń lub napisz i zamów

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY