Salon Daikin

Daikin to lider rozwiązań HVAC i pionier w dziedzinie klimatyzacji ze stuletnią tradycją. Oferowany przez nich sprzęt gości na całym świecie, realizując misję polegającą na trosce o klimat i powietrze w przestrzeniach, w których przebywamy najczęściej.

Inżynierowie Daikin korzystają z topowych rozwiązań i technologii. Ich dzieła są efektem syntezy bogatych doświadczeń, komfortu pracy oraz obsługi, proekologicznego podejścia, odpowiedzialności za otaczające nas środowisko. W tym celu już od 100 lat stawiają na zrównoważony rozwój, w którym człowiek i jego potrzeby odgrywają istotną rolę.

salon partnerski Daikin

Prowadzimy autoryzowany salon i serwis fabryczny Daikin

Jesteśmy zaufanym i wieloletnim partnerem firmy Daikin.

Współpracujemy od 2015 roku, a w roku 2020, w Rybniku przy Lipowej 22, otworzyliśmy autoryzowany salon marki Daikin.

W nim czeka bogata oferta jednostek naściennych, przypodłogowych oraz pomp ciepła – słowem wszystko, czego potrzebujesz do kompleksowego zarządzania komfortem cieplnym oraz domowym klimatem.

Potrzebujesz przeglądu albo serwisu instalacji? Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. Powiedz, czego potrzebujesz, a my wyślemy serwisanta.

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00

autoryzowany salon partnerski Daikin Rybnik

Przyjdź i zobacz sprzęt marki Daikin

Możesz polegać na zdjęciach w galerii strony internetowej. Oczywiście, że możesz.

Nic jednak nie zastąpi wizyty w salonie – mamy stałą ekspozycję, dzięki której zobaczysz w nim i dotkniesz urządzeń widzianych dotąd jedynie w katalogach online. Wybór systemu klimatyzacji, wentylacji lub pompy ciepła jest przecież decyzją ważną – wiążącą na wiele lat z instalacją.

Odwiedź nasz salon w Rybniku. Przyjdź i zobacz sprzęt, który niebawem znajdzie się u Ciebie. To jedyna w swoim rodzaju okazja, by przyjrzeć mu się dokładnie, ocenić design, prezencję oraz precyzję wykonania. Na miejscu porównasz modele klasy premium z tymi tańszymi.

Masz pytania? Zadawaj je śmiało! Odpowiemy na każde, doradzimy, rozwiejemy wątpliwości, a cała rozmowa odbędzie się w miłej atmosferze.

Każdy, kto nas odwiedzi, może liczyć na esencjonalną i aromatyczną kawę.

dyplom salon Daikin Rybnik

Doradzimy, zainstalujemy, przeprowadzimy serwis

Zacznijmy od wyboru klimatyzacji, wentylacji lub pompy ciepła

Nasz doradca zada Ci kilka pytań o dom albo mieszkanie, pozna też Twoje oczekiwania. Dzięki temu szybko i sprawnie przedstawi rozwiązania oraz jednostki, które zapewnią najwyższą efektywność.

Kolejny krok to wycena

Przygotujemy pełen kosztorys zawierający pełną, szczegółową wycenę – z góry wiesz, ile zapłacisz. Pomożemy Ci jednak uzyskać dofinansowanie, jak również atrakcyjne kredytowanie całej inwestycji.

Przejdźmy do montażu

Po załatwieniu formalności i po audycie budynku zaczniemy montaż instalacji. Na miejscu zjawi się nasza wykwalifikowana ekipa – certyfikowani specjaliści z wymaganymi uprawnieniami, narzędziami i akcesoriami. Szybko przystąpią do pracy, oddając Ci w urządzenia sprawne, przetestowane, uruchomione, gotowe do działania od zaraz.

Obsługujemy mieszkania, domy jednorodzinne, obiekty usługowe, handlowe, komercyjne i przemysłowe.

Rybnik salon Daikin - najlepszy sprzedawca

Przedłużona gwarancja – otrzymasz ją w naszym salonie

Chcesz mieć 5 lat gwarancji na high-endowe modele klimatyzatorów i pomp ciepła Daikin? Przyjdź do salonu Kliwent w Rybniku i zapytaj doradcę.

To nie wszystko – tylko w salonie otrzymasz nawet 10 lat gwarancji na pompy ciepła Daikin Altherma oraz gwarantowaną reakcję serwisu w ciągu 24 godzin od zgłoszenia!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Oferta specjalna dla instalatorów

Jesteś instalatorem pomp ciepła, systemów wentylacji lub klimatyzacji?

Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych partnerów. Zobacz, co dzięki temu zyskasz:

  • Atrakcyjne warunki współpracy – konkurencyjne ceny urządzeń, sprawny kontakt i szybka realizacja zamówień.
  • Dostępność sprzętu od ręki – większość modeli mamy na magazynie, praktycznie od razu możesz przystąpić do montażu.
  • Dostawa sprzętu pod wybrany adres – daj znać, gdzie aktualnie działasz – wyślemy sprzęt wraz z akcesoriami na miejsce.
  • Szkolenia i certyfikaty – wyszkolimy Ciebie i Twoich ludzi, pomożemy zdobyć niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty.
DO GÓRY