Klimatyzacja komercyjna

Zanim pojawiła się klimatyzacja komercyjna, ludzie w biurowcach i budynkach użyteczności publicznej musieli radzić sobie z upałami nieco inaczej. Wszechobecne wiatraczki i wentylatory dawały ukojenie temu, kto był najbliżej źródła wiatru. Niestety trzeba było liczyć się ze skutkami ubocznymi, w końcu stałe wystawienie na mocne podmuchy chłodnego powietrza to nic zdrowego. Świetnym rozwiązaniem tego problemu stała się klimatyzacja komercyjna, która każdemu służy tak samo, jest cicha, wydajna, a poza chłodzeniem oferuje grzanie i oczyszczanie powietrza.

całkowicie płaska kaseta daikin

Kontrola temperatury z każdego miejsca

Klimatyzacja komercyjna to sprawdzone rozwiązanie, które zwiększa komfort pracowników. Ten rodzaj urządzeń jest wyposażony w inteligentny system sterowania klimatem. W prosty sposób zmień temperaturę w pomieszczeniu, korzystając z dedykowanego sterownika na ścianie lub aplikacji w Twoim smartfonie. Dzięki temu, zanim przyjedziesz do biura lub restauracji, sala będzie miała dokładnie taką temperaturę, jaką wybrałeś. Reaguj na bieżąco, aby dbać o komfort swój i swoich pracowników.

Klimatyzacja komercyjna – oddychaj w zdrowym klimacie

Skupienie się na codziennych czynnościach jest znacznie łatwiejsze w otoczeniu czystego powietrza, które ułatwia myślenie i poprawia koncentrację. Klimatyzatory komercyjne wyposażone są w filtry, które usuwają cząsteczki pyłu unoszące się w powietrzu. Poza tym bez problemu radzą sobie również z nieprzyjemnym zapachem tytoniu lub zwierząt. Z ciągłym dopływem czystego powietrza samopoczucie pracowników będzie lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

klimatyzacja i ciepła woda

Wydajna praca w cichych warunkach

Restauracje, sklepy czy hale sportowe to miejsca, w których chcemy miło spędzić czas – czasem oderwać się od rzeczywistości, a czasem załatwić ważny kontrakt biznesowy. Z klimatyzacją komercyjną jest to możliwe, bowiem zapewnia równomiernie rozprowadzanie powietrza nawet w obiektach o dużej powierzchni. Systemy przeciwwibracyjne sprawiają, że wentylatory pracują cicho, a rozmowy pomiędzy pracownikami lub klientami nie są zakłócane.

Wygląd klimatyzacji komercyjnej ma znaczenie. Estetyczne wykonanie

Klimatyzacja komercyjna jest zaprojektowana tak, aby łatwo wpisywać się w charakter każdego wnętrza. Oferowane przez nas klimatyzatory są eleganckie i estetyczne, a wszystko po to, aby współgrały z wystrojem wnętrz i nie rzucały się w oczy. Wewnętrzna jednostka klimatyzacji może przybierać różne formy, które bez względu na kształt są dyskretne i gustowne. Ponadto sterowniki występują w różnych odcieniach, dzięki czemu możesz dobrać je pod kolor ściany.

DO GÓRY