Klimatyzatory Daikin Stylish

Daikin Stylish ma styl wpisany w technologiczne DNA. I widać to gołym okiem w liniach i kształtach pełnych gracji oraz ponadczasowej elegancji. Cztery warianty kolorystyczne do wyboru harmonijnie komponują się z każdym wnętrzem. Stają się częścią Twojego domu, biura lub innej przestrzeni, w której pragniesz zachować komfort cieplny.

Nowoczesna jednostka naścienna Stylish pozwala inteligentnie sterować klimatem przez cały rok. Ponieważ posiada szereg nowoczesnych technologii, gwarantuje najwyższą skuteczność, jak również skuteczność działania. Dzięki temu Ty cieszysz się optymalną temperaturą, czystym powietrzem oraz cichą pracą urządzenia. Nic nie rozproszy Cię w pracy. Nic nie zakłóci wypoczynku.

Doceniane i nagradzane wzornictwo

W nowoczesnych przestrzeniach odnajduje się bezbłędnie. Kompaktowa konstrukcja klimatyzatora Daikin Stylish wpisuje się także w niewielkie przestrzenie, nie naruszając przy tym ich estetyki. W zaokrąglonych liniach narożników wyrażono funkcjonalną prostotę i funkcjonalność formy użytkowej. Jednocześnie wizualny uniwersalizm klimatyzatora Stylish sprawił, że zostały docenione przez jury podczas good design award 2017 oraz reddot award 2018. Teraz stanie się ozdobą Twoich pomieszczeń. Wystarczy, że wybierzesz kolor spośród tych, które nigdy nie wychodzą z mody.

klimatyzator do biura daikin stylish

Zdrowe powietrze wolne od zanieczyszczeń

Musisz wiedzieć, że Daikin Stylish dysponuje pakietem zaawansowanych technologii oczyszczających powietrze. Zaliczają się do nich filtry zatrzymujące szkodliwe substancje w rodzaju pyłków, kurzu oraz roztoczy – alergenów szczególnie uciążliwych dla alergików. Daikin Stylish stoi także na straży dobrego samopoczucia, eliminując z powietrza nieprzyjemne zapachy. Tym sposobem w domu i w biurze stale panuje dobra, kojąca atmosfera, która sprzyja produktywności. Tę opcję docenisz w okresie grzewczym, ograniczając otwieranie okien.

klimatyzacja do domu daikin stylish

Daikin Stylish to fenomenalna wydajność

Wysoka jakość przejawia się w efektach. Nadzwyczajnych efektach. Daikin Stylish może się pochwalić wybitną wydajnością, wyłapując srebrnym filtrem aż 99% pyłków i roztoczy. Co więcej, filtr wymieniasz tylko raz na 6,5 roku! To oznacza praktycznie bezobsługową pracę klimatyzatora.

Ciągły dostęp czystego powietrza jest zasługą tytanowo-apatytowego filtra deodoryzującego Daikin. On ma za zadanie uwalniać powietrze, którym oddychasz, od zapachu tytoniu, a nawet zwierząt. Przy okazji dezaktywuje lotne szkodliwe substancje chemiczne. Na każdym etapie pracy inteligentny system sterowania kontroluje zużycie energii, zapewniając niższe rachunki za prąd.

Steruj smartfonem albo pilotem

Korzystaj z potencjału inteligentnych czujników termicznych. Wybierz najlepszą temperaturę dla całego pomieszczenia lub tylko dla jego części. Określonej części, na przykład tej, w której dzisiaj pracujesz lub spędzasz czas wolny. Wystarczy, że sięgniesz po pilot zdalnego sterowania.

klimatyzacja do mieszkania daikin stylish

Jeszcze większy zakres regulacji, w tym precyzyjną kontrolę temperatury oraz przepływu powietrza, znajdziesz w aplikacji mobilnej Onecta. Zainstaluj ją na smartfonie, aby zarządzać klimatyzatorem, będąc poza domem, bądź biurem. Przygotuj pomieszczenie z wyprzedzeniem na przyjęcie gości, klientów lub interesantów. Stwórz dobrą atmosferę pod spotkanie. Pamiętaj, że Onecta współpracuje także ze sterowaniem głosowym Alexa i Google Home.

Kolory wyrażające Ciebie i Twój styl

Niebanalne barwy wieńczące klimatyzatory Daikin Stylish są ich znakiem rozpoznawczym. Do wyboru masz cztery unikatowe kolory, w tym niezwykle szykowną matową czerń. Skoro aranżacja wnętrza odzwierciedla Twój styl i indywidualne podejście do przestrzeni, niech i klimatyzator wpisze się w projekt przestrzeni, w jakiej przyjdzie Ci spędzać dzień (a może i noc).

Pobierz katalog Daikin Stylish

DO GÓRY