Pompy ciepła Panasonic

Panasonic Aquarea – poprawa wydajności energetycznej domu

Zawsze komfortowa temperatura w budynku, którą zapewnią Ci pompy ciepła Panasonic. Skutecznie ogrzeją i schłodzą obiekt oraz wytworzą ciepłą wodę użytkową. Oznaczone są klasą energetyczną A++, co gwarantują wysoką wydajność przy minimalnym zużyciu energii.

Aquarea High Performance – pompy ciepła dla nowych budynków

Planujesz nową inwestycję? Na pewno zastanawiasz się, jaki rodzaj ogrzewania wybrać. Postaw na ten, który zagwarantuje Ci wysoką wydajność energetyczną, a jednocześnie pozwoli płacić niskie rachunki za prąd. Rozwiązaniem spełniającym te warunki jest właśnie Aquarea High Performance.

Aquarea T-CAP – idealne do modernizowanych obiektów

Termomodernizujesz budynek? Chcesz zyskać ekologiczne źródło ogrzewania, zgodne z unijnymi rozporządzeniami? Już teraz zainwestuj w pompę ciepła Aquarea T-CAP i postaw na rozwiązanie przyjazne środowisku. Kompatybilna z grzejnikami, klimakonwektorami i ogrzewaniem podłogowym, pompa ciepła nie wymaga wymiany istniejącej instalacji, pozwala więc oszczędzić na kosztach renowacji.

Aquarea HT – pompy ciepła zasilające grzejniki

Instalując pompę ciepła nie musisz przeprowadzać generalnego remontu i rezygnować z grzejników. Jednostka Aquarea HT dobrze sobie radzi we współpracy zarówno z grzejnikami, jak i ogrzewaniem podłogowym.

Bogaty wybór modeli. Wszystkie nowoczesne i niezawodne

Wybierając pompy ciepła Panasonic, stawiasz na nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania. Szeroki wybór mocy, od 9 do 16 kW, umożliwia dopasowanie jednostki do budynku każdego typu i każdego przeznaczenia.

Systemy All-In-One, split i monoblok

Jednofazowe lub trójfazowe systemy All-In-One, split oraz monoblok doskonale sprawdzą się do ogrzewania, chłodzenia oraz dostarczania ciepłej wody użytkowej w nowych i modernizowanych budynkach. Zawsze tak samo wydajne, pompy ciepła zawiodą Cię nawet w ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Zdalne sterowanie aplikacją mobilną lub PC

Jeszcze łatwiej zarządzaj pompą ciepła. Skorzystaj z aplikacji Aquarea na smartfona lub PC. Ustaw temperaturę w pomieszczeniu i zaplanuj harmonogram działania pompy. Monitoruj też zużycie energii używając jednego palca sunącego po ekranie.

DO GÓRY