Klimatyzatory kasetonowe

Te ciche i wydajne jednostki powstały z myślą o pomieszczeniach wysokich (apartamenty, otwarte salony, pokoje dzienne). Świetnie wpisują się w strukturę podwieszanych sufitów, dostarczając chłód i ciepło lub zapewniając orzeźwiający nawiew wszystkim, którzy znajdują się w środku. Powietrze emitowane jest w góry i rozchodzi się we wszystkich kierunkach.

Oczy widzą tylko niewielką część urządzenia, lecz nawet i ten element zawiera szereg inteligentnych rozwiązań służących efektywnemu zarządzaniu temperaturą oraz warunkami. Odkryj bogaty zestaw możliwości, jakie zapewniają klimatyzatory kasetonowe i wprowadź je do swoich wnętrz.

Purystyczne wnętrza – niedościgniona estetyka

Gdy liczy się minimalizm, nie znajdziesz nic lepszego, niż klimatyzatory kasetonowe. Umieszcza się je w przestrzeni sufitowej, w której znajduje się całość instalacji ukrytej przed wzrokiem warstwą suchej zabudowy lub klasycznymi kasetonami układanymi na stelażu. Do środka skierowane są tylko szczeliny rozprowadzające powietrze w różnych kierunkach. Cała reszta jest sprytnie zamaskowana. Tym samym nic nie zaburza minimalizmu pomieszczeń ani ich wystroju. W rezultacie klimatyzatory kasetonowe mogą być montowane w przestrzeniach o wysokim stopniu elegancji oraz nienagannej estetyce.

całkowicie płaska kaseta daikin

Najlepszy wybór do otwartych przestrzeni

Z uwagi na nieinwazyjność, klimatyzatory kasetonowe bardzo często goszczą w przestrzeniach otwartych oraz rozległych. Mają różną wielkość i zróżnicowaną wydajność. Poszczególne modele różnią się także szczegółowymi funkcjami, jednak wszystkie zapewnią komfort termiczny, poprzez szybkie i skuteczne, wentylowanie, chłodzenie lub ogrzewanie pomieszczeń.

Klimatyzatory kasetonowe to efektywne i równomierne chłodzenie

Budowa klimatyzatorów kasetonowych sprawia, że wydmuchiwane powietrze dociera do wszystkich zakątków salonu, sypialni, pokoju dziennego. Tak działa wielostronny nadmuch powietrza, który eliminuje tzw. martwe strefy, czyli miejsca pozbawione cyrkulacji. Co więcej, równomierna transmisja pozwala wszystkim przebywać w takich samych warunkach cieplnych, bez nadmiernego wychładzania bądź przegrzewania.

kasetonowy klimatyzator daikin

Jednocześnie dostarczane przez nas jednostki są ciche. Synergia precyzyjnego sterowania temperaturą, intensywnością nadmuchu oraz głośność granicząca z szeptem, tworzą doskonałe warunki do pracy w skupieniu. Nie rozpraszają też gości i nie przeszkadzają w spotkaniach.

Wielofunkcyjność? Postaw na klimatyzatory kasetonowe

Stwórz najlepsze warunki, reagując na bieżące zapotrzebowanie i temperatury panujące na dworze. Korzystaj z szerokiego wachlarza ustawień, które pozwolą Ci nie tylko regulować ciepło, ale i bardziej szczegółowe aspekty. Wszystko to w postaci dyskretnej jednostki usytuowanej pod sufitem.

Wysoka sprawność energetyczna to ich drugie imię

Dostarczamy klimatyzatory kasetonowe w najwyższych klasach energetycznych. Więc oprócz estetyki i prostego sterowania, otrzymujesz w pakiecie niewielkie opłaty za ogrzewanie. Uniezależniasz się jednocześnie od problematycznych paliw, ich dostępności oraz obsługi pieców. Tu wszystko sprowadza się do kilku kliknięć na pilocie albo w panelu aplikacji. Mało tego, korzystając z aplikacji, zaprogramujesz kompletne cykle dzienne, ograniczając obsługę klimatyzacji do minimum.

klimatyzator kasetonowy daikin

Tryby pracy, jakich wymagasz i potrzebujesz

Nie ma nic gorszego niż bezruch powietrza. Taki stan powoduje stagnację i ma negatywny wpływ na samopoczucie. Klimatyzatory kasetonowe wprawiają powietrze w ruch, zapewniając stały i wydajny obieg w zamkniętej cyrkulacji. To bardzo ważne, bo dzięki temu do środka nie dostają się zanieczyszczenia obecne na zewnątrz. Natomiast powietrze w środku podlega filtrowaniu i oczyszczaniu z pyłków i cząstek stałych, alergenów, nawet z nieprzyjemnych zapachów.

Rzecz jasna oferowane przez nas klimatyzatory kasetonowe będą też chłodzić i nagrzewać pomieszczenia, zgodnie z zadaną im temperaturą. A jeśli zechcesz, mogą też osuszać albo nawilżać powietrze.

Potrafią ponadto inteligentnie skanować pomieszczenia. W sektorach, w których wykrywają obecność, wyłączany jest nawiew lub zmniejszana jest jego intensywność. Natomiast gdy czujniki wykryją brak obecności, wyłączają jednostki albo przechodzą w tryb ekonomiczny.

DO GÓRY