Klimatyzatory Rotenso Elis

Industrialny design, nowoczesne wnętrze

Stwórz jednorodną i nowoczesną przestrzeń w stylu industrial, glamour lub loft z klimatyzatorami Rotenso Elis. Design urządzeń świetnie wpisuje się w ten rodzaj wzornictwa. Grafitowy panel imituje szklaną taflę, pasując tym samym do ciemnych kolorów ścian, jak również elementów wystroju charakterystycznych dla industrialu (np. cegły).

Te klimatyzatory, eleganckie z zewnątrz, pozostają bardzo wydajnymi w środku. Dzięki cichym, nowoczesnym silnikom Rotenso Elis może pochwalić się klasą energetyczną A++ oraz wielopoziomowym oczyszczaniem powietrza. Stanowią świetny wybór do mieszkań, domów, biur i lokali usługowych. Tym bardziej że mogą się pochwalić aż 5-letnią gwarancją.

Grafitowy panel. Ekskluzywny i minimalistyczny

Odkryj design, który nie ma sobie równych. Ponadczasowe wzornictwo wyrażone w klasycznej szarości z surowym frontem oraz subtelnymi krągłościami na bokach klimatyzatora. Rotenso Elis udowadnia, że instalacja mająca chłodzić, grzać i oczyszczać powietrze może być także elementem wystroju. Bardzo gustownym i prestiżowym w swej formie.

To wszystko w kompaktowej konstrukcji o szerokości nawet 74 cm. Konstrukcji, która może obsłużyć, a jednocześnie ozdabiać, przestrzenie mieszkalne, handlowe i komercyjne. Szybko odkryjesz, że stanie się jednym z charakterystycznych punktów aranżacji wnętrza.

Efektywne chłodzenie przy dużym mrozie

Kiedy temperatura na zewnątrz spada do -20° C, Rotenso Elis wciąż skutecznie ogrzewa pomieszczenia, przynosząc kojące ciepło i przytulną atmosferę. Zastosowane technologie nie boją się ekstremalnych warunków pogodowych, emitując ciepło z tą samą skutecznością. Z kolei zastosowanie automatycznych żaluzji 4D równomiernie rozprowadza powietrze we wszystkich kierunkach.

Siłowniki kierują żaluzjami w pionie i w poziomie. Strumień ciepła wędruje tym samym w górę i w dół, a także w lewo i w prawo. W ten sposób znikają niedogrzane miejsca i każdy czuje się komfortowo. Z pewnością nikt nie poczuje chłodu. Nie w środku. Nie z Rotenso Elis.

Zdrowie powietrze. Oczyszczone i przefiltrowane

Aż 10 etapów oczyszczania i filtracji gwarantuje powietrze czyste i wolne od zanieczyszczeń. Z powietrza, które Cię otacza, znika większość bakterii i wirusów, pyłków roślin i innych alergenów, zarodników grzybów, nawet roztoczy. Oddychaj więc pełną piersią.

Ten system stanowi ratunek dla alergików, którzy przez kontakt z zanieczyszczeniami mają problemy z oddychaniem, ich samopoczucie ulega pogorszeniu, są mniej efektywni. Mając Rotenso Elis, z pewnością przyniesiesz im ulgę i to każdego dnia.

Dopracowana, zaawansowana konstrukcja

Na ten system składa się wiele elementów, które wspólnie tworzą nowoczesną, wydajną i ekologiczną instalację. W jednostce wewnętrznej znajdują się m.in. pozłacane lamele. Zapobiegają one rozmnażaniu bakterii i chronią klimatyzator przed korozją. Tymczasem agregat zewnętrzny otrzymał wentylator z łopatkami ukształtowanymi na zasadach bioniki, by osiągnąć większy przepływ powietrza przy niższym zużyciu energii.

Energooszczędne silniki w obu jednostkach

Żeby zużywać możliwie najmniej energii, a jednocześnie zachować skuteczność chłodzenia i grzania, silnik BLDC korzysta z wielu biegów wentylatora. Jest ich aż 12. Tym samym do osiągnięcia optymalnych warunków klimatyzator potrzeba mniej czasu i zużywa mniej energii. Jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska i dla portfela. Inwestycją w komfortowe warunki.

Rotenso Elis i technologia Skyr Inverter

System zarządzania jednostką ma do dyspozycji aż 30 zakresów częstotliwości pracy sprężarki. Aż 30! Może więc precyzyjnie sterować mocą, zależnie od aktualnych potrzeb i zmieniać warunki w sposób subtelny, bez nagłych skoków. Jednocześnie generuje niewiele hałasu. To zasługa konstrukcji o unikalnym charakterze.

Steruj wygodnie w aplikacji mobilnej

Wystarczy smartfon, aplikacja i sieć Wi-Fi w miejscu, gdzie pracuje klimatyzator. Od tego momentu możesz precyzyjnie sterować temperaturą, jak i intensywnością nawiewu. Ustawisz tryb pracy czasowej, aktywujesz tryb nocny, uruchomisz też urządzenie, będąc jeszcze poza domem lub biurem.

Pomieszczenia nagrzeją się lub schłodzą, zanim przekroczysz próg, witając warunkami, w jakich pragniesz przebywać. Masz tutaj pełną kontrolę. Gdyby ktoś zapomniał wyłączyć klimatyzację, Ty zrobisz to ze smartfona i utrzymasz koszty w ryzach.

DO GÓRY