Montaż pompy ciepła Gliwice

Szukasz godnego zaufania partnera do montażu pompy na terenie Gliwic? Jesteś w dobrym miejscu. Jeszcze tylko kilka kroków, a w Twoim domu zagości nowoczesna, wydajna i ekologiczna instalacja grzewcza, która korzysta z pompy ciepła. Oto co trzeba zrobić:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. dotacje – jeśli się o nie ubiegasz, pomożemy we wszystkich formalnościach
  4. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin montażu pompy ciepła
  5. montaż i uruchomienie – nasz serwis instaluje sprzęt i przeprowadza pierwsze autoryzowane uruchomienie instalacji
  6. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Pompy ciepła z montażem w Gliwicach

Poprawny i bezpieczny montaż pompy ciepła wymaga przestrzegania kilku zasad, jak również starannego przygotowania miejsca pracy urządzenia. Zaczynamy od wyboru rodzaju pompy ciepła. Określenia, czy najlepsza w Twoim przypadku będzie:

  • Pompa ciepła powietrze-powietrze
  • Pompa ciepła powietrze-woda
  • Gruntowa pompa ciepła
  • Hybrydowa pompa ciepła

I wreszcie czy będzie to pompa ciepła typu monoblok, split, czy jednak multi+. Ty nie musisz tego wiedzieć – zdaj się na nas, a my w trakcie audytu określimy zapotrzebowanie energetyczne budynku, stworzymy i przedstawimy projekt wraz ze szczegółową wyceną, dobierzemy pompę do potrzeb domu.

Montaż pompy ciepła Gliwice

Zapewniamy kompleksowy montaż oraz pomoc na każdym etapie. Dlatego wskażemy miejsce, w którym najlepiej postawić pompę ciepła powietrze-powietrze, jak również przeprowadzimy prace ziemne niezbędne przy pompach powietrze-woda. Zajmujemy się wprowadzeniem instalacji do wnętrza budynku, jednostką zewnętrzną i wewnętrzną, podłączamy je do zasilania, napełniamy czynnikiem, sprawdzamy szczelność układu, przeprowadzamy pierwsze uruchomienie.

Na koniec otrzymujesz od nas niezbędną dokumentację, pilot lub sterownik służący do zarządzania pracą pompy. Oddajemy w Twe ręce pompę ciepła gotową do użycia.

Działamy na obszarze całych Gliwic, we wszystkich dzielnicach miasta: Ostropa, Bojków, Żwirki i Wigury, Czechowice, Wojska Polskiego, Kopernik, Śródmieście, Ligota Zabrska, Obrońców Pokoju, Sikornik, Sośnica, Wójtowa Wieś, Brzezinka, Politechnika, Żerniki, Stare Gliwice, Trynek, Łabędy, Wilcze Gardło, Szobiszowice, Zatorze.

Klimat Gliwic. Jaki jest? Co warto wiedzieć?

Gliwice są bardzo klimatycznym miastem. Nie tylko ze względu na warunki, lecz także pod kątem architektury i krajobrazu – potwierdzi to każdy, kto spędził w nim choć jeden dzień i przeszedł się uliczkami z historią wypisaną jaskrawo na murach starówki. Gdy spojrzeć na mapę, widać jak na dłoni, że Gliwice pełnią funkcję drugiego serca Górnego Śląska, zamykając ten region od zachodu.

Przemysłowa przeszłość odcisnęła tu swoje piętno, tworząc arcyciekawą mozaikę elementów górniczych i nowoczesnych. Węgiel był bogactwem tej ziemi i jej skarbem. Źródłem energii oraz zatrudnienia dla całych pokoleń. Jednakże widać silny trend proekologiczny oraz zmiany prowadzące do przejścia ku źródłom odnawialnym. Jednym z przejawów jest rosnące zapotrzebowanie na pompy ciepła. Wiele instalacji w Gliwicach jest naszym dziełem – zarówno na budynkach mieszkalnych, komercyjnych, jak i użytkowych. Wspólnie dbamy o czyste powietrze oraz komfort termiczny mieszkańców.

Pompy ciepła Gliwice? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY