Klimatyzatory Rotenso Mirai

Rotenso Mirai. Energetycznie najbardziej efektywny

Szukasz klimatyzatora klasy premium? Oto Rotenso Mirai pełen technologii jutra. Zaawansowanych, innowacyjnych, przyjaznych użytkownikom. Jego inteligentne czujniki rozumieją, czy ktoś jest w pobliżu, czy też nie i optymalizują pracę adekwatnie do sytuacji.

Urządzenie, mimo kompaktowych rozmiarów, posiada szereg filtrów oraz jonizator, zapewniając czystość powietrza, którym oddychasz. Jego design czerpie z najlepszych konstrukcji, czarując opływową sylwetką i krągłościami pełnymi gracji. I ma 5-letnią gwarancję.

Niezawodnie grzeje i chłodzi

Mrozy sięgające -30° C nie są przeszkodą do ogrzewania pomieszczeń. Klimatyzator Rotenso Mirai korzysta z zaworu EXV oraz zaawansowanej sprężarki, dzielnie radząc sobie w ekstremalnych warunkach. Co więcej, 100-procentową wydajność grzewczą zachowuje przy -15° C. Tryb chłodzenia pokaże Ci, na co go stać, gdy przyjdą upały. Po uruchomieniu z wnętrza popłynie chłodna fala, obniżając temperaturę w środku.

Dezynfekcja powietrza z filtrem HEPA iAIR

Weź głęboki wdech. Potem jeszcze jeden. I tak postępuj każdego dnia, w każdej chwili. Otaczające Cię powietrze jest czyste, przefiltrowane, zdezynfekowane. Filtr HEPA iAIR neutralizuje zanieczyszczenia w sposób niebywale skuteczny, usuwając bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, pierwotniaki, do tego pyłki i inne elementy, których nie powinno być w Twoim otoczeniu.

Rotenso Mirai przynosi szybką ulgę alergikom, lecz skorzystają na jej działaniu wszyscy. Bo czyste powietrze to nieoceniony skarb.

Inteligentny nadmuch. Dla Twojego komfortu

Dwie technologie zadbają o to, byś Ty, domownicy, ale i odwiedzający Was goście, czuli się maksymalnie komfortowo. W trybie chłodzenia funkcja Smart Eye Away wykorzysta czujnik ruchu do omijania tych obszarów, w których znajdują się ludzie. Natomiast po aktywacji trybu grzania Smart Eye Follow stara się podążać za osobami, aby otulić ciepłym strumieniem. W obu przypadkach czujesz się dobrze, bo to klimatyzator dopasowuje się do Ciebie, a nie odwrotnie.

Duża moc grzewcza Rotenso Mirai. Aż do 7,2 kW

W trybie TURBO jest Rotenso Mirai osiąga bardzo wysoką moc grzewczą, rzędu nawet do 7,2 kW. Przy tak wysokim wskaźniku pomieszczenia nagrzewają się w ekspresowym tempie, powstaje więc przytulny i kojący klimat, zapewniając relaksacyjne chwile w cieple. Tryb TURBO przydaje się wtedy, gdy wymarzniesz na dworze albo po dłuższej przerwie w dostawie prądu. Klimatyzator da z siebie wszystko, by jak najsprawniej podnieść temperaturę.

Digital Skyr Inverter

Sprężarka może pracować na jednym z 30 zakresów częstotliwości, a tę aktualnie najlepszą wybiera automatycznie system zarządzania jednostką. Wysoka efektywność idzie więc w parze z oszczędnością energii, jak również z niskim poziomem hałasu. Zmiana mocy nie musi być gwałtowna ani tym bardziej głośna.

Dzięki systemowi Skyr Inverter klimatyzator osiąga doskonałą harmonię między wydajnością a efektywnością energetyczną. Ma także konstrukcję niwelującą wibracje, zatem chłodzenie i grzanie odbywają się niemalże w ciszy.

Lamele antykorozyjne ze złotą powłoką

Tu widać dbałość o każdy detal, o najdrobniejsze elementy. Żeby zapewnić ochronę przed bakteriami oraz korozją, lamele są pozłacane. I nie tylko one, bo warstwa tego szlachetnego metalu pokrywa też inne części klimatyzatora, by zapewnić mu niezawodność. Rotenso Mirai jest tym samym urządzeniem klasy premium dopracowanym z niezwykłym pietyzmem. Inżynieria wkroczyła tu na nowy poziom.

Sterowanie przez aplikację. Wygodne i na odległość

Masz tablet lub smartfon? Potrzebujesz jeszcze połączenia z internetem, domowej sieci Wi-Fi i aplikacji, by zdalnie zarządzać pracą klimatyzatora Rotenso Mirai. Aktywuj grzanie, chłodzenie, osuszanie lub wentylację nawet jeśli nie ma Cię w domu. Stwórz idealne warunki jeszcze zanim przekroczysz próg, by cieszyć się komfortem, gdy zjawisz się na miejscu. W aplikacji ustawisz też położenie żaluzji, nadając strumieniowi powietrza pożądany kierunek.

DO GÓRY