Klimatyzatory Rotenso Roni

Kompaktowa konstrukcja, wysoka skuteczność

W niewielkich przestrzeniach odnajdują się znakomicie. Obudowy klimatyzatorów Rotenso Roni mają nawet 740 mm szerokości, są więc dyskretnymi rozwiązaniami służącymi do ogrzewania i schładzania pomieszczeń, jak również filtrowania powietrza. Mają szereg filtrów (aż 10), kilka trybów pracy do wyboru oraz żaluzje 4D zapewniające równomierną dystrybucję ciepłego lub zimnego strumienia.

W jednostce wewnętrznej i zewnętrznej zainstalowano energooszczędne silniki, jak również sprężarki inwerterowe — ciche, wydajne, przyjazne dla środowiska. A wszystkie tryby pracy, wraz z precyzyjnym sterowaniem temperaturą, znajdziesz w intuicyjnej aplikacji mobilnej. Otrzymujesz też aż 5 lat gwarancji!

Wydajne chłodzenie wnętrz

Co powiesz na szeroki strumień chłodnego powietrza, który dociera we wszystkie zakamarki pokoju? Rotenso Roni posiada automatyczne żaluzje 4D (pionowe i poziome), które zapobiegają powstawaniu „martwych stref”, czyli miejsc cieplejszych niż cała reszta, podczas gdy gdzie indziej jest już naprawdę zimno.

Żaluzjami 4D możesz sterować za pomocą pilota, ale możesz też zmieniać ich położenie w aplikacji. Przyjemny chłód popłynie ze środka, dając wytchnienie od upałów dających się latem we znaki.

Ogrzewanie nawet przy -20° C

Zamiast kaloryferów i innych, kłopotliwych nieraz emiterów ciepła, jedno gustowne urządzenie ogrzewające pokój, biuro lub lokal. Technologia inwerterowa daje moc grzewczą nawet przy mrozach sięgających -20° C. Na zewnątrz będzie panował mróz, ale w środku niepodzielnie rządzić będzie ciepło.

10 etapów oczyszczania powietrza

To nie jest tylko filtrowanie. To kompleksowy system zdrowego powietrza. System złożony z aż 10 zróżnicowanych etapów, co pozwala usunąć drobnoustroje chorobotwórcze (bakterie i wirusy), roztocza, zarodniki grzybów, a także inne nieczystości, jakich nie powinno się wdychać. Dodatkową ochronę stanowią pozłacane lamele, zabezpieczając klimatyzator przed rozwojem bakterii na elementach jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Rotenso Roni jest energooszczędny i cichy

Nowoczesny klimatyzator wymaga rozwiązań absolutnie topowych. Rotenso Roni dysponuje takimi. Zaawansowane i ciche silniki odznaczają się niskim zużyciem energii, idealnie dopasowując tryb pracy do Twych oczekiwań. W jednostce zewnętrznej zastosowano wentylator z łopatkami skonstruowanymi na zasadach bioniki, co zwiększyło przepływ powietrza i obniżyło zużycie energii o imponujące 30%.

Technologia Skyr Inverter

Wykorzystaj w pełni potencjał klimatyzatorów Rotenso Roni. System zarządzania jednostką zapewnia aż 30 zakresów częstotliwości sprężarki, dzięki czemu urządzenie może być maksymalnie energooszczędne, jak również korzystać z najwyższej wydajności. Co ważne, tak szeroki zakres regulacji zapewnia niezwykłą precyzję zarządzania pracą klimatyzatora, bez gwałtownych przeskoków.

Efektywny silnik BLDC Skyr

Te silniki zawdzięczają swą wydajność nowoczesnym rozwiązaniom, w tym bezszczotkowym silnikom o 12 poziomach prędkości obrotów. W rezultacie są ciche i niezwykle skuteczne, a jednocześnie energooszczędne. Silniki BLDC są montowane w jednostkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, więc oba moduły odznaczają się równie wysoką skutecznością oraz równie niską emisją hałasu.

Sterowanie aplikacją przez Wi-Fi

Wygoda przede wszystkim. Pobierz i uruchom aplikację na smartfonie albo tablecie, a potem zmieniaj temperaturę wedle życzenia, używając ekranu urządzenia mobilnego. Zrobisz to, nie ruszając się z kanapy, będąc w innym pomieszczeniu, a nawet poza domem. Wystarczy, że Rotenso Roni będzie podpięty do lokalnej sieci Wi-Fi.

Schłodzisz mieszkanie, zanim wejdziesz do środka albo podkręcisz ogrzewanie, jadąc do domu z pracy. Ty decydujesz i Ty zarządzasz.

DO GÓRY