Klimatyzatory Panasonic KIT-BZ

Klimatyzator Panasonic KIT-BZ. Efektywność na niewielkich przestrzeniach

Właściwie nie ma pomieszczeń mieszkalnych, w których klimatyzator Panasonic KIT-BZ nie mógłby pracować. Jego kompaktowe gabaryty znakomicie wpisują się w niewielkie przestrzenie, pracując tam cicho i wydajnie.

Dysponuje nowoczesną sprężarką inwerterową z 5-letnią gwarancją oraz supercichym trybem Quiet. Działa niezawodnie w temperaturach o szerokiej rozpiętości, dając ciepło, chłód, jak również stale oczyszczając powietrze. Jest niezastąpionym kompanem środowiska miejskiego.

Skuteczność ogrzewania nawet przy -15° C

I co z tego, że temperatura za oknem spadła poniżej zera? Panasonic KIT-BZ nie boi się mrozów sięgających -15° C, bo nawet wtedy skutecznie ogrzewa wnętrza i zastępuje tradycyjne kaloryfery. Korzystaj z jego mocy od pierwszych chłodów, aż po srogą część zimy. Zagrzej pokój, zaprowadź miły nastrój i kojącą atmosferę.

Ciepło będzie na Ciebie czekać, gdy Ty będziesz jeszcze w drodze do domu. Wystarczy opcjonalna przystawka, by połączyć klimatyzator z siecią Wi-Fi i sterować nim zdalnie, z poziomu smartfona.

Chłód w upalne dni

Żar leje się z nieba, upał doskwiera, wszędzie gorąco, a powietrze aż faluje od wysokiej temperatury. I tak może być wszędzie, poza Twoim mieszkaniem. Bo wewnątrz zapanuje chłód dający wytchnienie i odpoczynek. Chłód na stałym poziomie, którego intensywność ustalasz sam.

Czyste powietrze przez cały rok

Zapewnij sobie czyste powietrze przez 365 dni w roku. W sezonie grzewczym wolne od cząsteczek tego, co wpadnie z dworu przez okno oraz otwarte na oścież drzwi, a czym lepiej nie oddychać. Z kolei wiosną i latem powietrze oczyszczone z kurzu, pyłków traw, jak również innych alergenów. Tym wszystkim zajmie się niezawodnie filtr PM2.5.

On jest również Twoją tarczą przeciw smogowi. Wszelkie zanieczyszczenia zostają więc w filtrze, a Ty, domownicy, goście i klienci oddychacie powietrzem w pełni oczyszczonym. Osoby cierpiące na alergie odetchną z ulgą, ale poprawę jakości powietrza poczuje każdy.

Niewielkie rozmiary — wysoka skuteczność

Tylko 779 mm szerokości — tyle wystarcza, by w środku zapanowało przyjemne ciepło, ogrzewając Twoje ciało i wprawiając w lepszy nastrój. Dokładnie taki wymiar pozwala uciec od upału panującego na dworze. Klimatyzator Panasonic KIT-BZ ma właśnie taką szerokość. To czyni go niezwykle kompaktowym i gotowym do pracy w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom urządzenie odznacza się nieprzeciętną skutecznością. Dynamicznie schładza lub ogrzewa przestrzenie, w których przyjdzie mu pracować, bezbłędnie wykonując Twoje polecenia wydawane pilotem.

Cichy w środku i na zewnątrz

Tryb Quiet ogranicza hałas to zaledwie 20 dB(A). W efekcie klimatyzator Panasonic KIT-BZ pracuje na granicy słyszalności, emitując jedynie coś na kształt szeptu. Szumiąc delikatnie w tle, tworzy warunki idealne do skupienia, tak potrzebnego przy głębokiej koncentracji. Ten szmer umożliwia też odpoczynek w komfortowych warunkach — spokojnie zdrzemniesz się i prześpisz całą noc.

Jednostka zewnętrzna Panasonic KIT-BZ wpisuje się z kolei w wymagania dotyczące głośności urządzeń działających na obszarach mieszkalnych. Agregat emituje raptem 48 dB, więc może zawisnąć na ścianie bloku i z całą pewnością nie będzie przeszkadzał sąsiadom.

Idealny do kawalerki i małego apartamentu

Wzbogać niewielką przestrzeń klimatyzatorem Panasonic KIT-BZ. Stwórz idealne warunki w superkrótkim czasie, uruchamiając chłodzenie lub grzanie wraz z oczyszczaniem powietrza, wykonując tylko kilka kliknięć pilotem. Równomiernym rozprowadzeniem powietrza zajmie się podwójna żaluzja Aerowings, dostarczając chłodny lub ciepły strumień do wszystkich zakątków.

DO GÓRY