Serwis klimatyzacji

Klimatyzatory to złożone urządzenia, które wymagają fachowej wiedzy. Dlatego decydują się na serwis klimatyzacji, skorzystaj z usług Kliwent, która zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu. Profesjonalna obsługa z zakresu naprawy, przeglądu, czyszczenia i demontażu klimatyzacji to tylko niektóre z usług, jakie firma świadczy na profesjonalnym poziomie. Wiedza, zdobyte doświadczenie i indywidualne podejście gwarantują Ci serwis na najwyższym poziomie.

Naprawa klimatyzacji

Serwisowana klimatyzacja pracuje bezawaryjnie przez wiele lat i dostarcza Ci przyjemny chłód, nieoceniony podczas upalnego lata. Niestety może okazać się, że któraś z części wymaga naprawy. W takiej sytuacji pamiętaj, że tylko profesjonalny serwis gwarantuje Ci wykonanie wszelkich prac i napraw na oryginalnych częściach zamiennych. Rzetelna i solidna obsługa to pewność, że urządzenie po naprawie będzie prawidłowo skonfigurowane, aby znów dzielić się z Tobą przyjemnym chłodem.

Naprawa klimatyzacji

Przegląd klimatyzacji

Regularny serwis klimatyzacji to jedyna droga do wieloletniej sprawności systemu chłodzenia. Jedynie klimatyzator systematycznie sprawdzany pod kątem usterek pozwala zachować instalację w doskonałej kondycji. Jeśli nie będzie regularnie sprawdzana i czyszczona, narażasz siebie i osoby w Twoim otoczeniu na bliski kontakt z grzybami, alergenami i wirusami. Regularna kontrola pozwala cieszyć się ze świeżego powietrza.

Czyszczenie klimatyzacji

Twoja przestrzeń będzie czysta i wolna od czynników chorobotwórczych i alergennych tylko, jeśli zdecydujesz się na profesjonalne czyszczenie klimatyzacji. Czyszczenie instalacji to nie tylko sprawdzenie wlotów i wylotów powietrza. To również kontrola kanałów, filtrów i przewodów. Tylko profesjonalny serwis Kliwent może dać Ci gwarancję zdrowej przestrzeni, za którą stoi zawsze czysta instalacja.

Serwis klimatyzacji

Napełnianie klimatyzacji

Bywają sytuacje awaryjne, gdy należy uzupełnić czynnik chłodniczy w instalacji. Dzieje się tak głównie w wyniku wystąpienia nieszczelności układu chłodniczego. Brak lub niedobór czynnika chłodniczego w układzie powoduje poza spadkiem wydajności urządzenia również nadmierne zużywanie się podzespołów – głównie sprężarki – serca całego układu chłodniczego. Wobec tego należy usunąć nieszczelność oraz sprawdzić układ chłodniczy pod względem dalszych uszkodzeń aby wyeliminować ryzyko uszkodzenia kolejnych elementów i uniknięcia dodatkowych kosztów związanych z wymianą podzespołów. Profesjonalne uzupełnienie czynnika daje Ci pewność, że system nie ulegnie dalszym uszkodzeniom, a cała instalacja zapewni odpowiednie warunki do zdrowego funkcjonowania.

Demontaż klimatyzacji

Klimatyzacja to urządzenie, bez którego ciężko czasami wyobrazić sobie funkcjonowanie. Są jednak momenty, w których demontaż systemu jest koniecznością. Pamiętaj, że nie należy przeprowadzać tego na własną rękę, bo jest to po prostu niebezpieczne. Profesjonalny zespół monterski wie, na co zwrócić uwagę i co zrobić, aby nie dopuścić na przykład do wycieku czynnika chłodzącego, a przecież będziesz mieć jeszcze styczność z instalacją elektryczną. Powierzając to zajęcie wykwalifikowanemu zespołowi unikasz niepotrzebnego ryzyka uszkodzenia instalacji.

Pomiary klimatyzacji

Przeniesienie klimatyzacji

Zmieniasz aranżację, a może ocieplasz dom i potrzebujesz przenieść swój klimatyzator? Nasz doświadczony personel wie, jak zrobić to prawidłowo. W efekcie jednostka ponownie nadaje się do montażu. Po wszelkich zmianach firma zadba, aby montaż instalacji po modernizacji czy remoncie przebiegł sprawnie, a jednostka działała tak skutecznie, jak do tej pory.

Formularz zgłoszenia

Potrzebujesz porady? Może pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi? Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję.

Cennik serwisu

Koszty usług serwisowych zależą od zakresu pracy, które mają zostać wykonane. Dokładne ceny przeglądu, czyszczenia czy demontażu klimatyzacji podajemy po szczegółowej analizie każdego budynku oraz urządzenia.

DO GÓRY