Klimatyzatory Rotenso Versu Cloth

Stwórz własną aranżację. Wymieniaj frontowe panele Versu Cloth

A gdyby tak dało się stworzyć aranżację, w której wszystkie elementy mają ten sam kolor i tworzą jednorodną całość? To jest możliwe. Wystarczy, że sięgniesz po klimatyzator Rotenso Versu Cloth z wymiennymi panelami frontowymi. Panele są wymienne i dostępne w wielu modnych kolorach. Baw się nimi nieskrępowanie, dobierając je na zasadzie zgodności lub śmiałych eksperymentów.

A bez względu na aurę za oknem, możesz liczyć na całoroczną pracę urządzenia: grzanie i chłodzenie, jak również bezbłędne oczyszczanie z wszelkich zanieczyszczeń. Ale i na tym nie koniec. Klimatyzator ma aż 5 lat gwarancji i może pracować na granicy słyszalności, dystrybuuje powietrze we wszystkich kierunkach, może się pochwalić znakomitą efektywnością energetyczną. Chyba czas na zmianę, co?

Wytrzymały w obliczu zimna. Aż do -22° C

Nawet w mroźne dni, z temperaturami spadającymi do -22° C, Versu Cloth efektywnie ogrzewa wnętrza, zastępując tradycyjne metody i przynosząc oszczędności. Jego intuicyjna obsługa i ekologiczne działanie to przyszłość ogrzewania, która już dziś może być częścią Twojego życia. Dodatkowo jego elegancki wygląd i cicha praca sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokój i harmonię otoczenia.

Żaluzje 4D dla dynamicznego obiegu powietrza

Zmień swoje otoczenie w oazę świeżości dzięki klimatyzatorowi Rotenso Versu Cloth. Z pomocą zdalnie sterowanych żaluzji 4D każdy zakamarek zostanie owiany powietrzem. Wszędzie dotrze ciepło lub przyjemny chłód. Zapomnij o „martwych strefach” – teraz powietrze dotrze wszędzie i każdy będzie cieszył się idealnymi warunkami, każdy doświadczy tej samej temperatury.

Wieloetapowe filtrowanie. Zaawansowany jonizator

Super jonizator iAIR jest ekspertem w oczyszczaniu powietrza. Dzięki wytwarzaniu jonów ujemnych nie tylko eliminuje zanieczyszczenia, patogeny i alergeny, lecz także szybko neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Jego działanie zapewnia czyste i zdrowe powietrze, umożliwiając swobodne oddychanie wszystkim domownikom i gościom. Oczywiście najbardziej skorzystają na tym alergicy, ale każdy zasługuje na to, by móc wziąć zdrowy głęboki oddech, prawda?

Rotenso Versu Cloth i jego technologie

Inteligentny system zarządzania klimatyzatorem Rotenso Versu Cloth optymalizuje częstotliwości pracy sprężarki, co przekłada się na maksymalną efektywność przy minimalnym zużyciu energii. Dzięki 30 dostępnym zakresom częstotliwości, urządzenie działa cicho i bez wibracji, jak również niezawodnie. To zasługa innowacyjnych rozwiązań w zakresie konstruowania silników oraz starań w tworzeniu całej instalacji.

Głośność 19 dB. Cichszy od szeptu

Rotenso Versu Cloth plasuje się w ścisłej czołówce dyskretnych klimatyzatorów. Tryb Super cichy eMOTO gwarantuje głośność na poziomie 19 dB — to cicho jak szept i właściwie ciężko to nazwać głośnością. Działa praktycznie niezauważalnie, nie przerywając Twojego wypoczynku ani koncentracji, czy to w trakcie pracy, czy konferencji. Zapewnia spokojny sen, utrzymując optymalne warunki cieplne i wilgotność powietrza.

Nawiew 180°. Precyzyjna kontrola ruchu powietrza

Klimatyzator Rotenso Versu Cloth jest synonimem innowacyjności. I to na wielu płaszczyznach klimatyzacji. Jego unikalna żaluzja obrotowa rozprowadza powietrze w zakresie 180° góra/dół, zapewniając komfort zarówno w obszarze głowy, jak i stóp. Ty decydujesz o kierunku nawiewu, adekwatnie do sytuacji i potrzeb. Bez względu na to, czy odpoczywasz, czy pracujesz, ciesz się równomiernie rozłożonym chłodem lub ciepłem, które nie zakłócają Twojego komfortu.

Kontroluj klimatyzator na smartfonie

Osiągnij komfort w domu z klimatyzatorem Rotenso Versu Cloth. Uruchom chłodzenie lub ogrzewanie zdalnie przez aplikację mobilną i ciesz się idealną temperaturą już od wejścia. Ustaw idealną temperaturę na smartfonie, zdefiniuj siłę nawiewu, włącz nawilżanie lub osuszanie. Wszystkie te funkcje znajdziesz w aplikacji. Potem wystarczy już tylko kilka kliknięć w wyświetlacz. Zapewnij sobie komfort ciepłego i przytulnego biura każdego ranka.

DO GÓRY