Montaż rekuperacji Ruda Śląska

Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i obliczenia, dopasujemy rekuperator, wykonamy instalację i przeprowadzimy pierwsze uruchomienie. Nie ma znaczenia, w której części Rudy Śląskiej mieszkasz lub prowadzisz biznes – zajmiemy się wszystkim. Ty wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia rekuperatora
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Rekuperacja z montażem w Rudzie Śląskiej

Wilgotność powietrza pod kontrolą. Wnętrze budynku wolne od zarodników pleśni i grzybów. Swoboda oddychania bez alergenów i bez pyłków. Brak nieprzyjemnych zapachów. Tylko czyste i świeże powietrze obecne przez całą dobę we wszystkich pomieszczeniach, w każdym ich zakątku.

Zapewnij swemu domowi, firmie lub innej przestrzeni takie właśnie warunki. Postaw na rekuperację – system nowoczesny, wydajny, prosty w obsłudze i zautomatyzowany. Pomożemy Ci oczywiście we wszystkim, przygotowując plan instalacji, wykonując komplet prac, prowadząc wizję lokalną.

A gdy już uruchomimy rekuperację, wykonujemy również okresowe przeglądy, co ma zapewnić jej długą i bezawaryjną pracę. Co ważne, rekuperacja to także oszczędność na ogrzewaniu. Ciepło pobierane z powietrza wraca do wnętrza, obniżając odczuwalnie rachunki. Pytasz, co latem? Wtedy wyłączasz odzyskiwanie ciepła i cieszysz się chłodem.

Montujemy rekuperację na obszarze Rudy Śląskiej i okolic, we wszystkich częściach miasta: Orzegów, Ruda, Godula, Chebzie, Bielszowice, Nowy Bytom, Bykowina, Halemba, Kochłowice, Wirek, Czarny las.

Klimat Rudy Śląskiej. Jego uroki i atuty

Ruda Śląska to prawdziwa mozaika stylów dominujących na przestrzeni dziesięcioleci w budownictwie i architekturze – tak mieszkalnej, jak i przemysłowej. Miasto powstało w wyniku połączenia kilku sąsiadujących ze sobą miejscowości, skutkiem czego było scalenie w jeden organizm brył nowoczesnych, elementów związanych z przemysłem hutniczym i wydobywczym oraz klasycznych górniczych familoków.

Jakby w opozycji do tego wszystkiego stoją liczne tereny zielone, które wypełniają to miasto usytuowane w sercu Górnego Śląska. A skoro mowa o zieleni, niewątpliwie potrzebnej, trzeba mieć na uwadze, że wiosną i latem zapewnia ona udrękę w postaci pyłków wciskających się w każdy kąt.

Z kolei zimą, w sezonie grzewczym, mamy często do czynienia z zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu. Nierzadkim zjawiskiem jest smog. Jak sobie z tym radzić? W Rudzie Śląskiej warto stosować rekuperację, bo filtry obecne w instalacji wyłapują wszelkie nieczystości, eliminują też nieprzyjemne zapachy.

Wentylacja i rekuperacja w Rudzie Śląskiej? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY