Montaż klimatyzacji Gliwice

Szukasz dostawcy klimatyzacji na Gliwice? Dobrze trafiłeś, bo od montażu i uruchomienia instalacji dzieli Cię już tylko kilka kroków:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia klimatyzacji
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Klimatyzatory z montażem Gliwice

W Kliwent zapewniamy klientom kompleksową obsługę już od pierwszego kontaktu. Służymy pomocą na każdym etapie i wybieramy rozwiązania, które w pełni zaspokoją oczekiwania Twoje i Twojego biznesu. Dobrze dobrana instalacja podnosi komfort życia, otaczając Ciebie, domowników i pracowników optymalnymi warunkami.

klimatyzacja Gliwice

Temperatura powietrza, jak również jego wilgotność i jakość, są pod pełną kontrolą. Nasze klimatyzatory mogą pracować przez cały rok – chłodząc wnętrza w upalne dni i nagrzewając je wtedy, gdy robi się chłodno.

Montujemy klimatyzacje na obszarze całych Gliwic, we wszystkich dzielnicach miasta: Ostropa, Bojków, Żwirki i Wigury, Czechowice, Wojska Polskiego, Kopernik, Śródmieście, Ligota Zabrska, Obrońców Pokoju, Sikornik, Sośnica, Wójtowa Wieś, Brzezinka, Politechnika, Żerniki, Stare Gliwice, Trynek, Łabędy, Wilcze Gardło, Szobiszowice, Zatorze.

Pod każdym adresem przeprowadzimy bezpłatny audyt i wizję lokalną. Razem z Tobą ustalimy, którędy poprowadzić instalację, dopasujemy też jej charakter, wybierając spośród modeli: ściennych, przypodłogowych, kasetonowych, podstropowych, a także systemów split i multisplit.

Co warto wiedzieć klimacie Gliwic?

Czy wiesz, że letnie temperatury w Gliwicach osiągają pułap 33°C? To sporo, a przecież mowa tylko o temperaturze powietrza. Odczuwalna może być jeszcze wyższa. Beton potrafi nagrzać się solidnie, oddając zgromadzone ciepło do otoczenia. Czujesz to pewnie w postaci fal ciepła.

To ciepło przechodzi także przez mury domów i biur, tworząc trudne do wytrzymania warunki. Ciężko odpocząć lub skupić się, kiedy otacza Cię zaduch i upał. Spada koncentracja, maleje wydajność. Odczuwają to wszyscy z ponad 170 000 mieszkańców Gliwic oraz osoby przyjezdne. Ci, którzy pracują w Gliwicach lub przyjeżdżają tu w celach turystycznych. W końcu kiedy podróżować, jeśli nie latem?

A Gliwice mają się czym pochwalić. Bogata historia, urocza starówka z jej ceramicznymi dachami, klimatyczna palmiarnia, jak również największy w Polsce port śródlądowy. Tu można aktywnie spędzić dzień, oddając się rozrywkom. Można też posmakować regionalnej kuchni w jednej z licznych restauracji otaczających rynek. Tam czekają też smaki z całego świata.

Przedsiębiorcy z Gliwic chętnie inwestują w klimatyzację. Rozumieją potrzebę zapewnienia komfortu pracownikom i gościom. Wiele z tych instalacji jest dziełem naszej firmy.

Klimatyzacja Gliwice? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY