Montaż pompy ciepła Racibórz

Budujesz nowy dom i chcesz wyposażyć go w pompę ciepła? A może myślisz o modernizacji obecnej instalacji na proekologiczną? W obu przypadkach skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie i przeprowadzimy niezbędne prace. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. dotacje – jeśli się o nie ubiegasz, pomożemy we wszystkich formalnościach
  4. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin montażu pompy ciepła
  5. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego autoryzowanego uruchomienia instalacji
  6. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Pompa ciepła z montażem w Raciborzu

Każdą współpracę rozpoczynają audyt oraz wnikliwe analizy. Należy przecież określić zapotrzebowanie energetyczne budynku, a potem wybrać pompę ciepła, która najlepiej pasuje do Twojego domu. Analizujemy ponadto, jaka instalacja okaże się najskuteczniejsza, czy będzie to monoblok, split, czy jednak split+. Uwzględniamy w tym oczywiście Twój budżet. Wybieramy m.in. spośród następujących typów pomp ciepła:

  • Pompa ciepła powietrze-powietrze
  • Pompa ciepła powietrze-woda
  • Gruntowa pompa ciepła
  • Hybrydowa pompa ciepła

Przedstawiamy następnie wycenę oraz zakres niezbędnych prac. Musisz wiedzieć, że w trakcie audytu wybierzemy wspólnie najlepsze miejsce do instalacji pompy ciepła powietrze-powietrze. Przeprowadzimy również prace ziemne do zamontowania jednostki zewnętrznej pompy ciepła.

Montaż pompy ciepła Racibórz

To wszystko wykonuje nasz doświadczony i wykwalifikowany personel. Dzięki temu masz pewność, że montaż pompy ciepła został przeprowadzony w sposób poprawny i bezpieczny. Z kolei urządzenie będzie mogło wydajnie pracować przez wiele lat.

Montujemy pompy ciepła na obszarze całego Raciborza, we wszystkich jego dzielnicach i w okolicy miasta: Brzezie, Centrum, Markowice, Miedonia, Nowe Zagrody, Obora, Ocice, Ostróg, Płonia, Stara Wieś, Studzienna, Sudół.

Działamy kompleksowo, dlatego wprowadzimy instalacje do budynku, zajmiemy się zasilaniem jednostek, napełnimy układ czynnikiem, sprawdzimy szczelność, przeprowadzimy pierwsze uruchomienie. Na koniec otrzymasz od nas dokumentację wymaganą przepisami prawa oraz sterownik do zarządzania nowoczesnym i ekologicznym ogrzewaniem.

Klimat Raciborza i warunki środowiskowe

W Raciborzu, stolicy powiatu, prężnym ośrodku przemysłowym i ważnym puncie turystycznym, naprawdę można się zatracić. Jest tutaj zamek, jeden z najstarszych na ziemiach polskich. Jest ratusz otoczony malowniczym rynkiem. Jest również muzeum – prawdziwa perełka bogata w zbiory, o jakie trudno w znacznie większych ośrodkach. Ludzie żądni przygód znajdą tu coś dla siebie.

Jednocześnie ukształtowanie terenu sprawia, że w mieście panuje łagodny klimat. Wpływa na to zarówno lokalna rzeźba, jak i sąsiedztwo rzek oraz licznych cieków wodnych. Wszystko to razem silnie oddziałuje na Racibórz i jego mieszkańców – oczywiście w pozytywny sposób.

Warto dbać o ten klimat i warto chronić przyrodę, inwestując w proekologiczne źródła ciepła, jakimi są niewątpliwie pompy ciepła. Niezależnie od wybranego modelu chronisz środowisko, ograniczasz emisję CO2 do atmosfery, cieszysz się wyjątkowym komfortem. Uniezależniasz się przy okazji od wahań dostępności opału, jak i niestabilnych cen surowca. Zyskujesz za to prostą w obsłudze instalację o wysokiej sprawności energetycznej.

Pompy ciepła Racibórz? Umów się na darmową rozmowę

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY