Montaż rekuperacji Gliwice

Myślisz o rekuperacji w swym domu lub w firmie? Gratulujemy pomysłu. Resztą my się zajmiemy, dbając o projekt, montaż i uruchomienie instalacji. A Ty wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia rekuperatora
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Rekuperacja z montażem w Gliwicach

Tu nie ma miejsca na błędy, niedopatrzenia, niedociągnięcia albo półśrodki. Rekuperacja ma przecież zapewnić stałą cyrkulację powietrza w budynku, czyszcząc je przy okazji z zanieczyszczeń, drobnoustrojów chorobotwórczych, zarodników pleśni i grzybów, a także odzyskiwać otaczające nas ciepło.

Aby to osiągnąć niezbędny jest pieczołowicie przygotowany plan instalacji oraz wiedza i doświadczenie pozwalające precyzyjnie układać przewody transferujące powietrze przez całą dobę. Skontaktuj się z nami, a my dokonamy pomiarów, zarekomendujemy typ instalacji, jak również producenta i model rekuperatora, kierując się kubaturą pomieszczeń oraz oczekiwanymi stawianymi przed systemem rekuperacji. Ale zanim zaczniemy, przeprowadzimy bezpłatny audyt.

Montujemy systemy rekuperacji na obszarze całych Gliwic, we wszystkich dzielnicach miasta: Ostropa, Bojków, Żwirki i Wigury, Czechowice, Wojska Polskiego, Kopernik, Śródmieście, Ligota Zabrska, Obrońców Pokoju, Sikornik, Sośnica, Wójtowa Wieś, Brzezinka, Politechnika, Żerniki, Stare Gliwice, Trynek, Łabędy, Wilcze Gardło, Szobiszowice, Zatorze.

Warunki klimatyczne panujące w Gliwicach

Gliwice są miastem w południowej Polsce, lecz myli się ten, kto uważa, że geograficznie daleko im do upalnych terenów. Jak wskazują pomiary lokalnych stacji meteorologicznych, latem temperatura osiąga, a nawet przekracza 33°C. Dużo, biorąc pod uwagę intensywność upałów, z jakimi zmagamy się od jakiegoś czasu.

Chciałoby się otworzyć okno, wpuścić do wnętrza nieco powietrza. Świeżego, czystego, pozwalającego odetchnąć pełną piersią. Tyle że w ten sposób pozwalasz wkraczać do środka zanieczyszczeniom, pyłkom roślin i innym alergenom, nie wspominając o nieprzyjemnych zapachach. Zjawisko to nasila się w okresie jesiennym i zimowym, kiedy za oknem daje się wyczuć dym z pieców opalanych węglem lub drewnem. Mamy też do czynienia ze smogiem, jak również innymi pyłami zawieszonymi w powietrzu.

Rekuperacja uwalnia Cię od wszystkich tych dolegliwości, dbając o czyste powietrze bez otwierania okien. Zużyte jest wyciągane na zewnątrz, natomiast do wnętrza wprowadzane jest nowe – już przefiltrowane i oczyszczone.

Wentylacja i rekuperacja Gliwice? Skontaktuj się z nami

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY