Praktyki i praca

Chcesz rozwijać się w nowoczesnej, stale rozwijającej się branży, czerpiąc przy tym wiedzę i doświadczenie od międzynarodowych partnerów?

W Kliwent zapewnimy Ci to wszystko – a nawet dużo więcej:

  • Praktyki dla uczniów i studentów – lubimy dzielić się wiedzą z tymi, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Nie zapomnieliśmy, jak to jest na początku – dajemy szansę zdobycia bezcennego doświadczenia podczas praktyk biurowych i tych w terenie.
  • Praca na UoP i B2B – Ty decydujesz o formie współpracy – my jesteśmy otwarci na oba warianty, w obu otrzymujesz te same szanse oraz benefity.
  • Benefity pracownicze – nie owocowe czwartki, ale ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna oraz pakiet multisport – konkrety, z których z pewnością skorzystasz Ty, Twoje zdrowie i Twoje samopoczucie.
  • Elastyczny czas pracy – nie pusty frazes, bo za tym stoi faktyczny brak sztywnych godzin, w których musimy Cię widzieć za biurkiem. Ufamy sobie i wspólnie realizujemy firmowe cele, jak na zgraną paczkę przystało.
  • Atmosfera – żaden tam młody, dynamiczny zespół, lecz naprawdę zgrana i koleżeńska ekipa, która ceni i lubi to, co robi. Dodatkiem do dobrej atmosfery jest nowoczesna klimatyzacja (a jakże!) oraz świetna kawa i herbata, których mamy ile tylko chcemy.
  • Inwestycja w ludzi – branża zmienia się i ewoluuje – chcemy za nią nadążać, dlatego stale szkolimy się i rozwijamy. Poszerzamy wiedzę techniczną, jeździmy na szkolenia branżowe, rozwijamy kompetencje miękkie – Ciebie też tego nauczymy.
DO GÓRY