Montaż klimatyzacji Racibórz

Chcesz mieć klimatyzację, lecz nie wiesz, którą wybrać? Zdaj się na nas. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz zespół specjalistów – szybko dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twojego domu, mieszkania lub biura, a formalności zredukowaliśmy to tych kilku kroków:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia klimatyzacji
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Klimatyzacja z montażem w Raciborzu

Oferujemy klimatyzacje najlepsze w swojej klasie, które pozwalają precyzyjnie kontrolować temperaturę, wilgotność oraz jakości powietrza w pomieszczeniach. Dzięki nim cieszysz się doskonałymi warunkami do pracy, nauki czy wypoczynku, niezależnie od pogody panującej na zewnątrz.

klimatyzacja Racibórz

Zaawansowane technologie przekładają się na cichą i skuteczną pracę przez okrągły rok. Latem, kiedy temperatura na zewnątrz jest nie do zniesienia, nasze urządzenia zapewniają chłód. Z kolei w okresie zimowym klimatyzatory wypełnią wnętrza przyjemnym ciepłem. Stworzą klimat, który pozytywnie wpływa na jakość oraz komfort pracy i codziennego życia.

Oprócz spotkania przeprowadzamy wizję lokalną. Analizujemy kubaturę pomieszczeń, sprawdzamy ich aranżację. W efekcie możemy precyzyjnie dobrać typ instalacji – split lub multisplit. Określamy także rodzaj używanych jednostek – ścienne, przypodłogowe, kasetonowe lub kanałowe. Razem z Tobą wybieramy miejsca, którymi poprowadzona zostanie instalacja.

Montujemy klimatyzacje na obszarze całego Raciborza, we wszystkich jego dzielnicach i w okolicy miasta: Brzezie, Centrum, Markowice, Miedonia, Nowe Zagrody, Obora, Ocice, Ostróg, Płonia, Stara Wieś, Studzienna, Sudół.

Odkryj klimat i uroki Raciborza

Każdy, kto odwiedzi Racibórz, powinien natychmiast udać się na zamek, którego pierwsze wzmianki pojawiły się w kronikach już na początku XII w. Jest tutaj również muzeum – także jedno z najstarszych i najbogatszych w zbiory na Śląsku. W sercu miasta znajduje się z kolei ratusz otoczony rynkiem.

Jego perspektywę zamyka zbiór budynków oraz kamienic stawianych i przebudowywanych na przestrzeni wieków. Ciekawa to kompozycja, przyjemna dla oka. Rzecz jasna nie samą historią żyje Racibórz. Miasto, jako stolica powiatu, ma prężnie działający przemysł i jest lubiane przez turystów.

Zdaniem naukowców ukształtowanie terenu wokół Raciborza, jak i sąsiedztwo rzek oraz cieków wodnych, sprawiają, że w mieście panuje łagodny klimat. Niemniej zamiany klimatyczne odciskają swe piętno także na tak urokliwym zakątku. Latem temperatury potrafią mocno przekroczyć pułap 30°C, a to poziom groźny dla zdrowia. Inwestycja w klimatyzację pozwoli odetchnąć w najgorętsze dni.

Wydajna, nowoczesna i cicha klimatyzacja stworzy warunki do efektywnej pracy, do odpoczynku oraz do codziennego funkcjonowania. Oczyści także powietrze i usunie z niego nieprzyjemne zapachy.

Klimatyzacja Racibórz? Umów się na darmową rozmowę

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY