Pompy ciepła Panasonic Aquarea T-CAP All in One Compact

Panasonic Aquarea T-CAP All in One Compact. Rozwiązanie kompleksowe

Chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń, a także przygotowywanie ciepłej wody użytkowej – wszystko to oferuje jednostka Panasonic Aquarea T-CAP All in One Compact. Ta trójfazowa lub jednofazowa pompa ciepła o mocy od 9 do 16 kW to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie zarówno dla nowych, jak i modernizowanych budynków.

Jej kompaktowa i lekka konstrukcja umożliwia szybką instalację i konserwację, z kolei system SUPER QUIET gwarantuje cichą pracę. Wskaźnik hałasu jednostki zewnętrznej w tym trybie nie przekracza 50 dB(A), natomiast wewnętrznej 10 – 12 dB(A). Tak więc przebywając w pobliżu pompy ciepła Aquarea T-CAP usłyszysz jedynie delikatny szum.

Wbudowany zasobnik ciepłej wody użytkowej

Pompę ciepła Aquarea T-CAP All in One Compact wyróżnia wbudowany, 185 litrowy zasobnik ciepłej wody użytkowej. Oprócz tego dysponuje ona modułem Hydrokit. Oznacza to, że w jednostce Panasonic Aquarea T-CAP nie trzeba stosować zbiornika buforowego, który byłby odpowiedzialny za dostarczenie odpowiedniej ilości wody w systemie grzewczym.

Ciepło zimą, przyjemny chłód latem

Panasonic Aquarea T-CAP All in One Compact dba o optymalną temperaturę w budynku przez cały rok. Kiedy za oknem temperatura spada, zapewnia przyjemne ciepło. W czasie upałów skutecznie chłodzi. Skrót T-CAP, czyli Total Capacity odnosi się do zdolności utrzymania stałej wydajności w skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych, nawet dla temperatury zasilania 55 stopni. Z racji posiadania innowacyjnego wymiennika regeneracyjnego, pompy ciepła Aquarea T-CAP pracują wydajnie przy temperaturze sięgającej aż -28 °C.

Doskonałe rozwiązanie do budynków nowych oraz modernizowanych

Pompę ciepła Aquarea możesz zainstalować w nowo wybudowanym domu jedno- i wielorodzinnym, jak i w budynku, który modernizujesz. W obu przypadkach sprawdzi się doskonale.

Jednostka wewnętrzna, z racji kompaktowej konstrukcji nie zajmuje dużej powierzchni, a więc można umieścić ją w pomieszczeniu o niewielkim metrażu. Jej nowoczesny wygląd sprawia, że idealnie pasuje do każdego wnętrza i reszty urządzeń AGD.

Współpraca z wieloma systemami ogrzewania

System Aquarea T-CAP współpracuje z różnymi typami instalacji grzewczych, w tym z grzejnikami wysokotemperaturowymi oraz ogrzewaniem podłogowym. Dzięki temu, poddając dom termomodernizacji i wymieniając stary kocioł zyskujesz pewność, że wykorzystasz obecną instalację grzewczą.

Prosta, wygodna, intuicyjna obsługa przez aplikację

Razem z pompą ciepła Panasonic Aquarea T-CAP otrzymujesz dostęp do aplikacji mobilnej Aquarea Smart Cloud. Umożliwia ona zdalne zarządzanie jednostką przy użyciu dowolnego urządzenia: smartfona, tabletu czy komputera. Aquarea Smart Cloud jest kompatybilna z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, czyli Windowsem, Androidem, macOS oraz iOS. Czytelny i intuicyjny interfejs sprawia, że poruszanie się po aplikacji jest proste i przyjemne, nawet dla osoby starszej lub technologicznego laika.

Korzystać z aplikacji możesz od razu po uruchomieniu pompy ciepła. Z poziomu aplikacji dostosujesz temperaturę w pomieszczeniu, temperaturę wody oraz ustawisz strefy grzewcze. Zaplanujesz też harmonogram pracy jednostki oraz sprawdzisz zużycie energii.

Aplikacja mobilna dostępna jest również w wersji dla instalatorów, zwana Aquarea Service Cloud. Za jej pomocą przeprowadzą oni serwis pompy ciepła bez potrzeby przyjeżdżania na miejsce. Oprócz tego, aplikacja powiadomi ich niezwłocznie po wykryciu błędu w jednostce. Pozwoli im to szybko zareagować i naprawić awarię zdalnie.

DO GÓRY