Klimatyzatory Panasonic Etherea KIT-Z White Matt

Klimatyzator Panasonic Ethera KIT-Z White Matt — cichy strażnik czystego powietrza

Jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych klimatyzatorów w branży. Jednocześnie jest cichy, smukły i niezwykle wydajny. W chłodzeniu i grzaniu może pochwalić się klasą energetyczną A+++, co czyni go wyjątkowo energooszczędnym oraz przyjaznym dla środowiska.

O niezawodności klimatyzatora Panasonic Ethera KIT-Z White Matt dobitnie świadczy 5-letnia gwarancja na sprężarkę, czyli element najważniejszy w całym układzie. A jest to sprężarka rotacyjna R2.

Jonizator NanoeX — skuteczność z 20-letnią historią

Fizyka w służbie czystego powietrza — z niej korzysta Jonizator NanoeX, generując duże ilości rodników hydroksylowych (OH). One z kolei neutralizują wszelkie zanieczyszczenia występujące w powietrzu, likwidując drobnoustroje chorobotwórcze w postaci wirusów oraz bakterii. Rozprawiają się także z zarodnikami grzybów i innymi alergenami.

Ponadto pochłaniane są pyłki roślin, a nawet nieprzyjemne zapachy. Zarówno te pochodzące z domu (np. efekt smażenia czy palenia tytoniu), jak i te, które dostały się z dworu. NanoeX rozwijany jest już od 20 lat, dlatego może pochwalić się tak wysoką skutecznością.

Technologia, która uwalnia od zanieczyszczeń

Część zanieczyszczeń unosi się w powietrzu i te są niestety wdychane. Część osiada z kolei na twardych powierzchniach, a my mamy z nimi kontakt poprzez dotyk. Klimatyzator Panasonic Ethera KIT-Z White Matt oczyszcza obydwie sfery, co zostało udowodnione w niezależnych badaniach. Technologia NanoeX bezbłędnie wyłapuje to, co nie powinno znajdować się w otoczeniu i zatrzymuje na filtrach.

Smukły design. Dyskretna matowa biel

Panasonic Ethera KIT-Z White Matt potrzebuje niewiele miejsca. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że może zawisnąć w każdej, nawet skromnej przestrzeni i sprawdzi się w każdej z nich. Nowoczesna, zarazem ponadczasowa forma, genialnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza, jak i te klasyczne. Klimatyzator może pracować w salonie oraz w sypialni. Może chłodzić i grzać mieszkania, lokale użytkowe, przestrzenie komercyjne.

Obudowę wieńczy matowa biel, która dyskretnie rozprasza światło, więc urządzenie raczej nie rzuca się w oczy. Nie lśni, nie dominuje, nie zwraca na siebie uwagi. Tworzy za to przyjemną aurę i klimat przyjazny wszystkim. Dostarcza powietrze o oczekiwanej temperaturze, czyste, wolne od pyłków i innych lotnych zanieczyszczeń.

Ethera KIT-Z White Matt zapewnia odpoczynek

Hałas nie ma wstępu do środka. Jednostka wewnętrzna z funkcją Quiet generuje raptem 19 dB(A). To tyle, co słowa szeptane do ucha. Ciężko więc nazwać to hałasem — za to faktem jest, że dźwięk o tak małym natężeniu pozwala skupić się na pracy, odpoczywać, drzemać, jak i spać spokojnie przez całą noc.

I choć klimatyzator pracuje na granicy słyszalności, ani na moment nie przestaje być wydajnym. Nowoczesny silnik robi to, do czego został stworzony i nie potrzebuje rozgłosu. Podobnie agregat zewnętrzny, należący do najcichszych na rynku. Głośność 45 db(A) w większości przypadków mieści się w normach zarządców osiedli, nie przeszkadza też bliskim sąsiadom.

Sterowanie Wi-Fi to wielka wygoda

Nie ma Cię w domu? Nic nie szkodzi. Klimatyzator Panasonic Ethera KIT-Z White Matt masz pod kontrolą, zmieniając ustawienia kluczowych funkcji: od temperatury, przez wilgotność powietrza, po oczyszczanie. Wszystko, czego potrzebujesz, to aplikacja na smartfonie i dostęp do internetu. Z klimatyzatorem połączysz się przez domowe Wi-Fi, kontrolując pracę jednego, konkretnego urządzenia albo wszystkich innych podpiętych do sieci.

I kiedy Ty wracasz z zimowej podróży, dom wita Cię ciepłem już od progu, bo przez aplikację podniosłeś temperaturę z odpowiednim wyprzedzeniem. Z kolei latem, po przekroczeniu progu, w środku panować będzie przyjemny chłód oraz powietrze, którym aż chce się oddychać.

DO GÓRY