Klimatyzatory Toshiba Shorai Edge

Toshiba Shorai Edge. Skuteczny i nad wyraz elegancki

Poznaj klimatyzator Toshiba Shorai Edge. Ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Dostępny w ośmiu wariantach wydajnościowych, sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Przemyślany, nowoczesny design, proste i matowe wykończenie sprawia, że klimatyzator Toshiba doda elegancji każdemu pomieszczeniu. Zdecyduj czy wolisz czystą czerń czy śnieżną biel i wybierz jednostkę, która współgra ze stylem wnętrza.

Technologia rotacyjnej sprężarki inwerterowej

Klimatyzator Toshiba Shorai Edge został wyposażony w innowacyjną technologię rotacyjnej sprężarki inwerterowej. Umożliwia ona płynną regulację wydajności chłodzenia i ogrzewania, dzięki czemu klimatyzator Toshiba pracuje efektywniej, zużywając mniej energii niż tradycyjne jednostki. Redukcja zmienności obrotów i obniżenie zużycia energii przyczyniają się też do przedłużenia żywotności sprężarki i pozostałych elementów klimatyzatora.

Efektywność w ekstremalnych warunkach pogodowych

Jednostki Toshiba Shorai Edge to gwarancja wysokiej wydajności nawet w ekstremalnych temperaturach. Wyróżniają się zakresem pracy od -15º C do 46º C w trybie chłodzenia oraz -15º C do 24º C w trybie ogrzewania. Pozwala to cieszyć się komfortowym klimatem wewnątrz budynku zarówno podczas mroźnych zim, jak i dokuczliwych upałów. Klimatyzatory Toshiba Shorai Edge są wszechstronne i niezawodne w zapewnianiu komfortu termicznego przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Wydajność i efektywność energetyczna Shorai Edge

Toshiba Shorai Edge to połączenie wysokiej wydajności z efektywnością energetyczną. Szeroki zakres mocy, od 2,0 kW do 7,0 kW dla chłodzenia oraz od 2,0 kW do 5,0 kW dla ogrzewania, pozwala dopasować urządzenie do metrażu pomieszczenia i zapewnić optymalną temperaturę. Dzięki zastosowanym w nim rotacyjnym sprężarkom inwerterowym, klimatyzatory Toshiba Shorai Edge pracują w najwyższych klasach energetycznych A+++, zarówno podczas ogrzewania, jak i chłodzenia.

Zawsze czyste powietrze i zdrowsza przestrzeń życiowa

Klimatyzator, który zapewnia komfortową temperaturę w pomieszczeniu, a przy tym dba o jakość powietrza? To właśnie Toshiba Shorai Edge. Umieszczono w nim filtr Ultra Pure, który wychwytuje nawet 94% zanieczyszczeń PM2,5, odpowiedzialnych za wiele chorób przewlekłych, w tym chorób płuc. Dlatego decydując się na klimatyzator Toshiba Shorai Edge, zapewniasz sobie i swojej rodzinie zdrową przestrzeń do życia. Chronisz swoich najbliższych przed wdychaniem szkodliwych substancji, jednocześnie zapewniając im optymalny klimat.

Cicha praca klimatyzacji, sterowanie w aplikacji mobilnej

Aby poprawić wygodę użytkowania i zmniejszyć hałas, producent zaopatrzył klimatyzator Toshiba Shorai Edge w funkcję Silent oraz Quiet. Dzięki tej pierwszej możliwe jest obniżenie poziomu hałasu agregatu zewnętrznego nawet o połowę. Z kolei technologia Quiet pozwoli Ci zredukować hałas jednostki wewnętrznej i zagwarantuje komfortowe warunki do nocnego wypoczynku.

Klimatyzatory Toshiba Shorai Edge dysponują wbudowanym modułem Wi-Fi, co daje Ci możliwość sterowania jednostką z każdego miejsca na świecie. Potrzebujesz do tego jedynie połączenia z internetem i darmowej, dedykowanej aplikacji AC Home Control. Za pomocą aplikacji możliwa jest zdalna kontrola temperatury, zabezpieczenie przed wychłodzeniem i uruchomienie ogrzewania przed pojawieniem się w domu. To tylko niektóre z możliwości, jakie daje aplikacja AC Home Control, połączona ze smartfonem.

DO GÓRY