Klimatyzatory multisplit

Czy każda jednostka zewnętrzna potrzebuje odrębnej jednostki wewnętrznej? Nie, ale pod warunkiem, że wybierasz klimatyzatory multisplit. Ten system pozwala podłączać kilka klimatyzatorów instalowanych w pomieszczeniach do wydajnej jednostki ulokowanej na dworze. W ten sposób powstaje cicha, a zarazem skuteczna instalacja, która zależnie od potrzeb chłodzi lub grzeje. W dodatku każda z jednostek pracuje niezależnie od pozostałych.

Klimatyzatory multisplit zapewniają elastyczność

Optymalnie umieszczona jednostka zewnętrzna bezbłędnie obsłuży klimatyzatory ulokowane w środku. Dokona tego zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w blokach, na przykład w apartamentach. System multisplit może chłodzić sypialnie, zapewniając tym samym najlepsze warunki do snu oraz wypoczynku od obowiązków.

klimatyzacja multi split daikin

Pamiętaj, że klimatyzatory multisplit mogą być montowane w nowych budynkach, aby od pierwszych dni tworzyć przyjemny klimat wszystkim, którzy w nich przebywają. Mogą zagościć też w już zamieszkałych i użytkowanych przestrzeniach, zmieniając panujące w środku warunki na bardziej przyjazne. Takie, które w pełni odpowiadają potrzebom domowników, niezależnie od ich wieku.

Klimatyzatory multisplit oszczędzają energię

Zredukuj ilość energii pobieranej do efektywnego ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń w domu, czy w mieszkaniu. Wybierając klimatyzatory multisplit, zapewniasz sobie komfort termiczny, nawet gdy dysponujesz ograniczonym budżetem. Co więcej, obecność tylko jednej jednostki realnie obniża zużycie energii. Taki obrót sprawy pewnie Cię ucieszy, prawda?

daikin system klimatyzacji multisplit

Dodatkowo same jednostki wewnętrzne również odznaczają się wysoką sprawnością energetyczną (nawet A+++). Zyskujesz tym samym podwójnie niskie zużycie prądu, natomiast sprawność i efektywność pracy urządzeń pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie.

Zachowaj różnorodność. Ciesz się komfortem termicznym

Klimatyzatory multisplit nie narzucają ani konkretnych modeli jednostek, ani tym bardziej konkretnego designu. Wybór rodzaju klimatyzatora, jak również jego wielkości, koloru i kształtu leży po Twojej stronie. Dzięki temu bez przeszkód zaaranżujesz każde z pomieszczeń, nadając mu unikatowy, niepowtarzalny i oryginalny charakter.

Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby klimatyzację multisplit tworzyły zróżnicowane jednostki: ścienne, kanałowe, kasetonowe i przypodłogowe. Co ważne, dobierasz je elastycznie, zależnie od architektury wnętrza i możliwości aranżacji systemu klimatyzacji.

Poznaj wachlarz zalet systemów multisplit

Odkryj atuty klimatyzatorów multisplit, by dzięki nim w pełni zrozumieć możliwości tego typu urządzeń. Przede wszystkim zyskujesz wyjątkową swobodę i elastyczność projektowania całego systemu. Wysoka wydajność pozwala szybko zaprowadzić interesujący Cię klimat. Zachowujesz również pełną swobodę regulacji temperatur w każdym z pomieszczeń. Oprócz tego oferowane przez nas klimatyzatory pracują cicho, niejednokrotnie na granicy słyszalności – będziesz przy nich spać jak dziecko. Jakby nie patrzeć, zyskujesz.

Ochrona przed zanieczyszczeniami w każdym z pomieszczeń

Brudne powietrze niech pozostanie na zewnątrz. W domu oddychaj czystym, nawilżonym, oczyszczonym z pyłu, alergenów, czynników chorobotwórczych, a także z nieprzyjemnych zapachów. Raz za razem bierz głęboki oddech – filtry mechaniczne wraz z jonizatorami wychwytują to wszystko, co nie powinno znaleźć się w przestrzeni, w której spędzasz dzień, pracujesz, śpisz, odpoczywasz. Oczyszczone powietrze nie tylko pozytywnie wpływa na samopoczucie i efektywność, lecz jest również wybawieniem dla alergików, osób starszych, jak i mających trudności z oddychaniem. By cieszyć się czystym powietrzem, nie musisz otwierać okien – dostarczą Ci je klimatyzatory multisplit.

klimatyzator multisplit daikin

Inteligentne zarządzanie jednostkami multisplit

Obsługa instalacji multisplit jest niezwykle prosta i intuicyjna. Do zarządzania jednostkami służą piloty zdalnego sterowania, lecz wszystkie możesz połączyć w system smart home w aplikacji mobilnej. Stwórz scenariusze uruchamiane automatycznie, zmieniaj zdanie w ciągu dnia, wykonując jedno kliknięcie albo posłuż się jednym z asystentów głosowych.

DO GÓRY