Montaż klimatyzacji Jastrzębie-Zdrój

Jeśli rozważasz właśnie zakup klimatyzacji, zgłoś się z tym do nas. Jeśli mieszkasz w Jastrzębiu-Zdroju lub prowadzisz tam firmę, z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najbardziej wydajne i najoszczędniejsze rozwiązanie. Przygotujemy ofertę, wskażemy źródła dofinansowania. Wystarczy, że wykonasz cztery poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia klimatyzacji
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Klimatyzatory z montażem Jastrzębie-Zdrój

Rozmowa z doradcą to dopiero początek drogi, która przemierzymy wspólnie. Udamy się na miejsce, przeprowadzić wizję lokalną i dokonać niezbędnych pomiarów. Wtedy też zapadną decyzje co do typu instalacji, jak również proponowanych jednostek.

klimatyzacja Jastrzębie-Zdrój

Być może najlepsze będą dla Ciebie klimatyzacje split, być może multisplit. Być może architektura wnętrza okaże się najbardziej sprzyjająca dla jednostek naściennych. A kto wie, czy wygodniejsze nie okażą się przypodłogowe. Te same pytania zadamy w przypadku klimatyzacji kasetonowych i kanałowych.

W naszej ofercie czekają klimatyzatory pracujące niezawodnie, a przede wszystkim cicho. Są nowoczesne, wydajne i energooszczędne. Pomożemy Ci wybrać modele do lokali mieszkalnych, usługowych i komercyjnych – daj nam tylko znać, czego potrzebujesz.

W Kliwent znajdziesz instalacje, które wspierać Cię będą przez okrągły rok. Latem będą chłodzić, zimą ogrzewać. Co więcej, w każdym momencie zapewnią filtrację powietrza. Oczyszczą je z pyłków i zanieczyszczeń w rodzaju niebezpiecznego smogu. Usuną ponadto przykre zapachy.

Montujemy klimatyzacje na obszarze całego miasta Żory, we wszystkich jego dzielnicach: Abisynia, Biadoszek, Bogoczowiec, Borynia, Boża Góra, Bzie, Cisówka, Dębina, Gliniok, Jastrzębie Dolne, Jastrzębie Górne, Mazurowiec, Moszczenica, Pochwacie, Ruptawa, Ruptawiec, Skrzeczkowice, Szeroka, Szotkowice, Zdrój, Złote Łany, Zofiówka.

Odkryj Jastrzębie-Zdrój i jego wyjątkowy klimat

To miasto ma zdrowie wpisane w swe DNA. Bo jak może być inaczej, skoro drugim członem nazwy jest słowo zdrój? Nie powinno więc dziwić, że znajduje się tutaj aż pięć kompleksów leśnych, Park Zdrojowy oraz obecne w nim inhalatory solankowe. To pozostałość niegdysiejszego uzdrowiska, lubianego i popularnego. Jastrzębie-Zdrój ma wiele pamiątek z tamtej epoki w postaci licznych zabytków.

To wszystko nie przekreśla jednak zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu – szczególnie zimą. Wpływa na to bliskość współczesnych terenów przemysłowych. Z kolei latem zdarzają się sytuacje, w których temperatura wzrasta do ekstremalnych poziomów. Rekordowe ciepło odnotowane przez tutejsze stacje wynosi 37°C. Nietrudno sobie wyobrazić, jakie to może mieć skutki dla zdrowia, nie wspominając już o codziennym samopoczuciu i funkcjonowaniu.

Dlatego warto jest mieć klimatyzację – zarówno w domu, jak i w biurze. Instalacja schłodzi powietrze, pozwalając skupić się na pracy, odpocząć po niej, spać w nocy. Po prostu mieć czym oddychać. Filtry klimatyzatora zatrzymają pyłki roślin i drzew, oczyszczą powietrze ze smogu, zneutralizują nieprzyjemne zapachy, o które latem, przy takich temperaturach, naprawdę nietrudno.

Klimatyzacja Jastrzębie-Zdrój? Zadzwoń lub napisz i zamów

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY