Montaż klimatyzacji Jastrzębie-Zdrój

Jeśli rozważasz właśnie zakup klimatyzacji, zgłoś się z tym do nas. Jeśli mieszkasz w Jastrzębiu-Zdroju lub prowadzisz tam firmę, z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najbardziej wydajne i najoszczędniejsze rozwiązanie. Przygotujemy ofertę, wskażemy źródła dofinansowania. Wystarczy, że wykonasz cztery poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia klimatyzacji
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Klimatyzatory z montażem Jastrzębie-Zdrój

Rozmowa z doradcą to dopiero początek drogi, która przemierzymy wspólnie. Udamy się na miejsce, przeprowadzić wizję lokalną i dokonać niezbędnych pomiarów. Wtedy też zapadną decyzje co do typu instalacji, jak również proponowanych jednostek.

Być może najlepsze będą dla Ciebie klimatyzacje split, być może multisplit. Być może architektura wnętrza okaże się najbardziej sprzyjająca dla jednostek naściennych. A kto wie, czy wygodniejsze nie okażą się przypodłogowe. Te same pytania zadamy w przypadku klimatyzacji kasetonowych i kanałowych.

W naszej ofercie czekają klimatyzatory pracujące niezawodnie, a przede wszystkim cicho. Są nowoczesne, wydajne i energooszczędne. Pomożemy Ci wybrać modele do lokali mieszkalnych, usługowych i komercyjnych – daj nam tylko znać, czego potrzebujesz.

W Kliwent znajdziesz instalacje, które wspierać Cię będą przez okrągły rok. Latem będą chłodzić, zimą ogrzewać. Co więcej, w każdym momencie zapewnią filtrację powietrza. Oczyszczą je z pyłków i zanieczyszczeń w rodzaju niebezpiecznego smogu. Usuną ponadto przykre zapachy.

Montujemy klimatyzacje na obszarze całego miasta Żory, we wszystkich jego dzielnicach: Abisynia, Biadoszek, Bogoczowiec, Borynia, Boża Góra, Bzie, Cisówka, Dębina, Gliniok, Jastrzębie Dolne, Jastrzębie Górne, Mazurowiec, Moszczenica, Pochwacie, Ruptawa, Ruptawiec, Skrzeczkowice, Szeroka, Szotkowice, Zdrój, Złote Łany, Zofiówka.

Odkryj Jastrzębie-Zdrój i jego wyjątkowy klimat

To miasto ma zdrowie wpisane w swe DNA. Bo jak może być inaczej, skoro drugim członem nazwy jest słowo zdrój? Nie powinno więc dziwić, że znajduje się tutaj aż pięć kompleksów leśnych, Park Zdrojowy oraz obecne w nim inhalatory solankowe. To pozostałość niegdysiejszego uzdrowiska, lubianego i popularnego. Jastrzębie-Zdrój ma wiele pamiątek z tamtej epoki w postaci licznych zabytków.

To wszystko nie przekreśla jednak zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu – szczególnie zimą. Wpływa na to bliskość współczesnych terenów przemysłowych. Z kolei latem zdarzają się sytuacje, w których temperatura wzrasta do ekstremalnych poziomów. Rekordowe ciepło odnotowane przez tutejsze stacje wynosi 37°C. Nietrudno sobie wyobrazić, jakie to może mieć skutki dla zdrowia, nie wspominając już o codziennym samopoczuciu i funkcjonowaniu.

Dlatego warto jest mieć klimatyzację – zarówno w domu, jak i w biurze. Instalacja schłodzi powietrze, pozwalając skupić się na pracy, odpocząć po niej, spać w nocy. Po prostu mieć czym oddychać. Filtry klimatyzatora zatrzymają pyłki roślin i drzew, oczyszczą powietrze ze smogu, zneutralizują nieprzyjemne zapachy, o które latem, przy takich temperaturach, naprawdę nietrudno.

Klimatyzacja Jastrzębie-Zdrój? Zadzwoń lub napisz i zamów

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY