Klimatyzatory Panasonic KIT-UZ

Klimatyzator Panasonic KIT-UZ. Rozwiązanie ultrakompaktowe

Jest smukły, kompaktowy i dyskretny, a mimo to dysponuje mocą zdolną w krótkim czasie nagrzać lub schłodzić całe pomieszczenie. Niewielkie wymiary czynią go idealnym wyborem do kawalerek, mikroapartamentów, jak i biur o skromnej powierzchni. Lecz wszędzie tam, gdzie się znajdzie, Panasonic KIT-UZ pokazuje swe możliwości: chłodząc, ogrzewając, oczyszczając powietrze.

Pozostaje przy tym cichy, a wysoka jakość wykonania i japońskie technologie zapewniają niezawodność przez lata. Potwierdza to 5-letnia gwarancja na sprężarkę.

Filtr przeciwpyłowy dla świeżego powietrza

Otaczające nas powietrze, choć zdaje się być czyste, zawiera sporo zanieczyszczeń. Zaliczają się do nich pyły — drobinki unoszące się wszędzie wokół, przez które ciężko jest nieraz oddychać, a które powodują alergie i niepohamowane napady kaszlu.

Te drobinki są groźne dla alergików, uprzykrzają im życie i utrudniają normalne funkcjonowanie. Ale filtry klimatyzatora Panasonic KIT-UZ bezbłędnie wyłapują zanieczyszczenia, pozostawiając powietrze czystym i zdrowym.

Efektywne chłodzenie i grzanie

Panasonic KIT-UZ może pracować przez cały rok, sprawdzając się w każdych warunkach. Latem stworzy kojącą atmosferę, otaczając Cię przyjemnym chłodem, uwalniając od żaru lejącego się z nieba. Jesienią i zimą ustrzeże z kolei przed chłodem, a nawet mrozami. Ten nowoczesny klimatyzator z powodzeniem zastąpi kaloryfer i da się nim zarządzać z dużo większą precyzją.

Użyj opcjonalnego modułu Wi-Fi, aby personalizować ustawienia, będąc poza domem. Korzystaj z przejrzystej i intuicyjnej aplikacji mobilnej, definiując temperaturę oraz intensywność nawiewu. Dokładną dystrybucję powietrza w pomieszczeniu zapewnią żaluzje Aerowings. Ich ruch sprawia, że strumień nie pada w jedno miejsce, lecz rozprowadzany jest na wszystkie strony. Nie ma ani “martwych stref”, ani przegrzanych lub wyziębionych.

Cicha praca, wysoka wydajność Panasonic KIT-UZ

Wydajność to jego drugie imię. Niezawodność znak rozpoznawczy. Wysoka sprawność to powód do dumy. Wszystko to jest możliwe, ponieważ w środku zastosowano nowoczesną sprężarkę rotacyjną R2 — niewielką, lecz obdarzoną mocą zdolną zmienić warunki w krótkim czasie. Dzięki użyciu trwałych materiałów oraz solidnych powłok ochronnych sprężarka nie boi się intensywnej pracy. Ty z kolei nie obawiasz się o jej żywotność. Masz przecież aż 5 lat gwarancji.

Subtelna budowa, w sam raz do kawalerek

Wszędzie tam, gdzie wolna przestrzeń jest na wagę złota, postaw na klimatyzator Panasonic KIT-UZ. Jednostkę o niewielkich, sprytnych gabarytach, zaprojektowaną z myślą o małych przestrzeniach. Stworzono rozwiązanie dające komfort termiczny w kawalerkach, miniaturowych apartamentach, małych biurach, by każdy mógł cieszyć się idealną temperaturą. Do kontrolowania pracy urządzenia używaj pilota zdalnego sterowania lub nowocześniej — aplikacji mobilnej.

Cisza, która zapewnia skupienie i relaks

Potrzebujesz skupienia, ale nie chcesz rezygnować z grzania lub z chłodzenia? Aktywuj funkcję Quiet na klimatyzatorze. Idziesz spać, ale zależy Ci na utrzymaniu stałych warunków? Aktywuj funkcję Quiet na klimatyzatorze. Masz wideorozmowę i nie chcesz, żeby coś szumiało rozmówcom w słuchawkach? Aktywuj funkcję Quiet na klimatyzatorze.

Gdy jest aktywna, urządzenie emituje tylko 20 db(A), czyli tyle, co rozmowa szeptem. To z pewnością nie przeszkodzi Ci w odpoczynku, ani nie zakłóci koncentracji. Jest to wydajność zamknięta w kompaktowej formie Panasonic KIT-UZ.

DO GÓRY