Montaż pompy ciepła Rybnik

Potrzebujesz pompy ciepła? Chcesz zmienić źródło ogrzewania na przyjazne środowisku, oszczędne, a przy tym efektywne energetycznie? Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub napisz, a my przygotujemy kompleksową ofertę. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. dotacje – jeśli się o nie ubiegasz, pomożemy we wszystkich formalnościach
  4. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin montażu pompy ciepła
  5. montaż i uruchomienie – nasz serwis instaluje sprzęt i przeprowadza pierwsze autoryzowane uruchomienie instalacji
  6. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Pompy ciepła z montażem Rybnik

Żeby pompa ciepła mogła pracować poprawnie, bezpiecznie i bezawaryjnie przez wiele lat, niezbędny jest montaż przeprowadzony przez doświadczony i wykwalifikowany serwis. My zapewniamy fachowy montaż na terenie Rybnika, we wszystkich dzielnicach miasta: Golejów, Śródmieście, Niedobczyce, Marko-Nowiny, Kamień, Ochojec, Radziejów, Smolna, Zamysłów, Zebrzydowice, Chwałowice, Grabownia, Gotartowice, Paruszowiec, Wielopole, Stodoły i Orzepowice.

Montaż pompy ciepła Gliwice

Współpracujemy z klientem już na etapie wczesnego projektu. Pomagamy określić zapotrzebowanie energetyczne budynku, doradzamy w wyborze pompy o najwyższej skuteczności dla danego domu, przedstawiamy szczegółową wycenę wraz z zakresem czekających nas prac. Wybieramy spośród najpopularniejszych i najnowocześniejszych typów pomp ciepła:

  • Pompa ciepła powietrze-powietrze
  • Pompa ciepła powietrze-woda
  • Gruntowa pompa ciepła
  • Hybrydowa pompa ciepła

Analizujemy jednocześnie, czy najlepiej sprawdzi się monoblok, split, czy jednak multi+. Rzecz jasna nie musisz się na tym znać – od tego jest Kliwent, Twój partner i niezawodny doradca. W trakcie audytu wybierzemy najlepsze miejsce dla pompy ciepła powietrze-powietrze. Przeprowadzimy również prace ziemne, których wymaga gruntowa pompa ciepła.

Oprócz tego wprowadzimy instalacje do budynku, zajmiemy się zasilaniem jednostek, napełnimy układ czynnikiem, sprawdzimy szczelność, przeprowadzimy pierwsze uruchomienie. Na zewnątrz wykonamy niezbędne prace. A kiedy skończymy, otrzymasz od nas dokumentację wymaganą przepisami prawa i sterownik do zarządzania nowym źródłem ogrzewania. Korzystaj i ciesz się komfortem.

Poznajmy Rybnik i jego klimat

Jeśli spojrzysz na mapę, zauważysz, że Rybnik odbiega od standardu śląskiego miasta, w którym często występują ceglane budynki i elementy świadczące o wielowiekowym związku z przemysłem wydobywczym. To miasto wyróżnia się zdecydowanie obfitością terenów zielonych, dających wytchnienie od miejskiego zgiełku, jak i upałów latem dających się we znaki mieszkańcom.

Można tu godzinami spacerować, aktywnie wypoczywać, korzystać z bogatej oferty usług, kultury, a także najróżniejszych dyscyplin sportu. W bliskim sąsiedztwie Rybnika przepływają ponadto dwie rzeki. Jest tu więc urokliwie, spokojnie, malowniczo.

Nie powinno więc dziwić, że zarówno my, jak i mieszkańcy Rybnika stawiają w coraz większym stopniu na rozwiązania proekologiczne oraz niskoemisyjne. Pompy ciepła wpisują się w ten trend, pozwalając przy okazji uniezależnić się od dostępności opału, niestabilnych cen, jak również wszystkich niedogodności towarzyszących użytkowaniu pieca CO.

Co więcej, korzystanie z pompy ciepła sprawia, że unikalny krajobraz okolic Rybnika będzie mógł być zachowany dla następnych pokoleń, które nie będą już wiedzieć, co znaczy smog i zanieczyszczenie powietrza.

Pompy ciepła Rybnik? Zadzwoń i umów się z doradcą

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY