Klimatyzatory Toshiba Haori

Toshiba Haori. Unikatowa prezencja i nieograniczona personalizacja

Toshiba Haori to klimatyzator, który nie tylko zapewnia wyjątkowy komfort, ale i doskonale się prezentuje. Wielokrotnie nagradzany, pod względem designu nie ma sobie równych – jego prosta bryła jest elegancka i nowoczesna. Dostępny jest w różnych kolorach i wzorach, byś mógł wybrać idealny model dla siebie.

Dopasuj design do swego wnętrza. Wybieraj spośród dziesiątek pokrowców

Klimatyzator, który dopasujesz do wnętrza. To właśnie Toshiba Haori. Oprócz innowacyjnych rozwiązań oferuje również nieskończone możliwości personalizacji. Wybieraj spośród 67 pokrowców w różnych kolorach i wzorach, aby móc dopasować jednostkę do stylu pomieszczenia.

Podziwiaj niespotykany kształt i formę

Toshiba Haori zaskoczy Cię dopracowaną w każdym szczególe konstrukcją. Jej elegancki design doskonale komponuje się z nowoczesnym wnętrzem. Sprawia to, że jednostka ścienna stanowi oryginalny element wyposażenia mieszkania. Jej obudowa pokryta jest tekstylną tkaniną, którą można dowolnie wymieniać, by wybrać tę, która łączy się z Twoim stylem.

Zyskaj komfort latem i zimą, ciesz się czystym powietrzem

Klimatyzator Toshiba Haori to uniwersalne rozwiązanie na każdą porę roku. Skutecznie obniży temperaturę w pomieszczeniu, zapewniając przyjemny chłód, gdy upał daje się we znaki. Ogrzeje też mieszkanie, kiedy nadejdą pierwsze jesienne chłody, a także będzie dodatkowym źródłem ogrzewania zimą. Zawsze efektywny i wydajny, nawet w skrajnych temperaturach zewnętrznych, zagwarantuje Ci komfort termiczny przez cały rok.

Oprócz funkcji chłodzenia i ogrzewania, klimatyzator Toshiba Haori dba też o jakość powietrza w budynku. Dzięki wbudowanym filtrom oraz jonizatorom usuwa zanieczyszczenia, takie jak alergeny, zarodniki pleśni czy grzybów, pozostawiając jedynie czyste, zdrowe powietrze.

Filtr Toshiba Ultra Pure i jonizator plazmowy

Odetchnij czystym powietrzem z klimatyzatorem Toshiba Haori. Wyposażona w filtr powietrza Ultra Pure, jednostka Haori gwarantuje doskonałą jakość powietrza w Twoim mieszkaniu. Eliminuje ona niemal 94% zanieczyszczeń o wielkości PM2.5, takich jak alergeny czy kurz. Dzięki temu możesz odetchnąć pełną piersią, bez obaw o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Toshiba Haori pod obudową kryje też plazmowy jonizator powietrza – Plasma Ionizer. Jego zadaniem jest neutralizowanie cząsteczek zanieczyszczonych wirusami, bakteriami czy zarodnikami pleśni. Jeśli cierpisz na alergię, astmę lub inne choroby układu oddechowego, to z Toshiba Haori poczujesz ulgę, oddychając wyłącznie czystym powietrzem bez szkodliwych substancji.

Cicha praca w technologii inwerterowej

Zapomnij o nieprzyjemnym hałasie. Wybierz jednostkę wewnętrzną Toshiba Haori, która należy do grona najcichszych klimatyzatorów na rynku. Zawdzięcza to technologii Ultra-cichej, która pozwala zredukować szum jednostki wewnętrznej i zewnętrznej do minimum. Jednostka wewnętrzna charakteryzuje się głośnością nieprzekraczającą 19 dB(A), którą można porównać do szeptu. Niewiele głośniejsza jest jednostka na zewnątrz, bo generuje dźwięk na poziomie 37-44 dB(A). Sprawia to, że system Toshiba Haori może działać nawet w nocy i nie zakłóci spokojnego wypoczynku całej rodziny.

Technologia inwerterowa, z której korzysta klimatyzator Toshiba Haori, jest dowodem na wyjątkową dbałość o innowacyjne rozwiązania dostępne dla domów i mieszkań. Wspomniana technologia umożliwia dostosowanie wydajności chłodzenia i ogrzewania, regulując prędkość pracy sprężarki w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Dzięki temu każdy klimatyzator Toshiba Haori to nie tylko synonim nieprzeciętnej efektywności, ale i energooszczędności.

DO GÓRY