Montaż klimatyzacji Żory

Zdaj się na nas – o klimatyzacjach wiemy wszystko i chętnie doradzimy Ci wybór najlepszej. Skorzystaj z naszej pomocy przy wyborze instalacji. Przygotujemy ofertę, wskażemy źródła dofinansowania. Wystarczy, że wykonasz cztery poniższe kroki:

  1. kontakt z nami – telefonicznie albo mailowo – zbadamy dokładnie Twoje potrzeby
  2. bezpłatne spotkanie z doradcą – przedstawiamy ofertę ze wstępną wyceną i opcją finansowania, przeprowadzamy darmową wizję lokalną
  3. złożenie zamówienia – podpisujemy umowę, wyznaczamy termin założenia klimatyzacji
  4. montaż i uruchomienie – nasz serwis dokonuje montażu oraz pierwszego uruchomienia instalacji
  5. rozliczenie – finalizujemy umowę, rozmawiamy o terminach okresowych przeglądów

Klimatyzatory z montażem Żory

Wiemy, jakie pytania i wątpliwości pojawiają się w głowie, gdy myślisz o montażu klimatyzacji. Wiemy to, bo specjalizujemy się w tym od lat i chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Zacznijmy od rozmowy – w jej trakcie określimy oczekiwania. Później udamy się na miejsce, by dokonać pomiarów, wybrać miejsce montażu jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Określimy też, którędy zostaną poprowadzone przewody. Potem przygotujemy finalną ofertę wraz z wyceną. I możemy przejść do właściwych prac. Nasi specjaliści zarekomendują rozwiązanie najbardziej efektywne: spli albo multisplit. Przedstawią też propozycję jednostek, wybierając spośród przypodłogowych, kasetonowych, naściennych lub kanałowych.

Musisz wiedzieć, że oferowane przez nas klimatyzatory pracują niezawodnie i cicho, w dodatku przez okrągły rok. Są przy tym nowoczesne, wydajne i energooszczędne. Mogą pracować we wszystkich rodzajach pomieszczeń, w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i usługowych.

Montujemy klimatyzacje na obszarze całego miasta Żory, we wszystkich jego dzielnicach: Śródmieście, Zachód, Kleszczówka, Osiny, Rowień-Folwarki, Baranowice, Kleszczów, Rogoźna, Rój, Powstańców Śląskich, 700-lecia Żor, Księcia Władysława, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Pawlikowskiego, Władysława Sikorskiego.

To właśnie Żory. Jego atrakcje i klimat

Wypoczynek w Żorach ma szczególny smak i wymiar. To właśnie tutaj możesz odpocząć w parku wodnym. W Żorach znajduje się także Muzeum Ognia, nie lada gratka dla tych, w których stale tli się płomień i lubią poczuć gorący podmuch. Jest tutaj również genialny park rozrywki dla rodzin. Całość utrzymano w klimacie westernu, a w nim regularnie odbywają się strzelaniny, napady i inne scenki rodem z Dzikiego Zachodu. Atrakcji jest więc pod dostatkiem.

Samo miasto zachęca z kolei do odwiedzenia rynku oraz starówki. Miejsce to miało trudną historię, gdyż na przestrzeni wieków płonęło ponad 30 razy. Mimo to uroku mu nie brakuje. Kamienice wdzięcznie się prezentują, tworząc regularną, miłą dla oka przestrzeń.

Niestety położenie miasta sprzyja powstawianiu smogu, z czym władze starają się oczywiście walczyć. Nie musisz czekać na działanie ratusza, sam zadbaj o powietrze wolne od zanieczyszczeń. Zainwestuj w klimatyzację, której filtry pracują nieustannie. Wybierz sprzęt regulujący wilgotność. Postaw na jednostki pozwalające szybko zmieniać temperaturę we wnętrzach, jak również utrzymywać ją na określonym poziomie przez cały dzień.

Klimatyzacja Żory? Zadzwoń lub napisz i zamów

Już dziś umów się na bezpłatną rozmowę z doradcą – dowiedz się, która instalacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

DO GÓRY