Klimatyzacja do restauracji

Zdawałoby się, że klimatyzacja w restauracji jest tylko drobnym i skromnym dodatkiem. Króluje tam przecież kuchnia do spółki z menu. Nic bardziej mylnego. Wyobraź sobie wnętrze duszne, nadmiernie nagrzane, wypełnione po sufit kakofonią wszystkich zapachów, które pojawiły się w lokalu. Nawet najlepsza karta dań nie skłoni nikogo do pozostania dłużej w takim klimacie. A już na pewno nie zachęci do kolejnej wizyty.

klimatyzator do restauracji

Pomożemy Ci wybrać klimatyzację do restauracji – instalację wydajną i cichą. Remedium na wszelkie problemy z temperaturą.

Komfort. Klimat. Świetne warunki

Kiedy jest zbyt gorąco, nikt nie ma apetytu. Z kolei jedzenie staje się smutną koniecznością. Co gorsza, tam, gdzie panują wysokie temperatury, składniki szybciej się psuje, a dania tracą smakowity wymiar. Optymalna temperatura przywróci wszystkim chęć do jedzenia. Przy okazji zachęci do spędzenia czasu w chłodnym wnętrzu, z dala od nagrzanych ulic, chodników i trotuarów. A skoro ludzie wejdą, z pewnością zamówią coś na ząb. To sposób na nowych klientów.

Wygoda dla klientów

Niektórzy często, wręcz regularnie odwiedzają restauracje. To część stylu ich życia – jadanie na mieście. Oni cenią sobie menu, urok i aranżację wnętrza, jak również zapach oraz warunki panujące w środku. Kiedy nie myślą o tym, czy rozpłyną się razem z krwistym befsztykiem, tym chętniej kosztują kolejne porcje. To dla nich restauracja ma klimatyzację.

Inni pojawiają się okazjonalnie, przy okazji jubileuszów albo uroczystości. A skoro rzadko bywają, chcieliby poczuć się wyjątkowo. Zapamiętać te chwile na długo i ważne jest dla nich, by były to chwile przyjemne. Poza aspektem smakowym liczą się więc warunki panujące w lokalu. Klimatyzowane wnętrze przyczyni się do tego, że tej wizyty z pewnością nie zapomną.

Restauracje są również miejscem biznesowych spotkań. Dobra atmosfera sprzyja dobijaniu interesów. Stwórz zatem taką dla gości.

klimatyzacja do restauracji

Dbałość o personel

Mił przyjść do pracy, w której czekają ciekawi ludzie, zgrani zespół i dobra atmosfera. Obsługa gości z pewnością nie jest sielanką, niemniej dzięki klimatyzacji nawet pod koniec ciężkiego dnia personel będzie w lepszej kondycji. Wciąż będą zaangażowani i wciąż będą trzymać wysoki poziom obsługi. To z pewnością zaprocentuje – stałymi klientami oraz napiwkami danymi z wdzięczności.

Bezbłędnie dopasowane do lokalu

Być może martwisz się, że obecność klimatyzacji zaburzy design wnętrza restauracji? Że nie będzie do niej pasować. Tego nie musisz się obawiać. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne jednostki naścienne oraz przypodłogowe, jak również totalnie niewidoczne, maksymalnie estetyczne instalacje kanałowe i kasetonowe.

Klimatyzacja w stylu restauracji

Dwie pierwsze da się zauważyć, zadbano jednak o ich minimalizm, stąd forma jest lekka i dyskretna. Równocześnie mogą pochwalić się cichą pracą. Natomiast dwa kolejne rodzaje klimatyzacji stapiają się z tłem. I to dosłownie. Ukryte pod podwieszanym sufitem pozostają absolutnie niewidoczne. Do środka dociera jedynie podmuch chłodnego, rześkiego powietrza. Co więcej, klimatyzacja będzie oczyszczać powietrze z pyłków, alergenów i zanieczyszczeń, które dostałyby się przez otwarte drzwi. Filtruje również powietrze, eliminując zapachy.

klimatyzacja w wejściu do restauracji

Zarządzanie na miejscu lub zdalne

A jak zapanować nad temperaturą w restauracji? Możliwości jest kilka. Jedną z nich jest uruchomienie trybu automatycznego, który na bieżąco kontroluje parametry i reaguje wedle potrzeby. Inna przewiduje ręczne sterowanie tu i teraz z pomocą pilota. Lecz jeśli nie chcesz tego robić albo po prostu nie masz na to czasu, zdaj się na sterowanie z aplikacji mobilnej. W niej zaprogramujesz cykle. Dzięki temu jednostki nie będą pracować w godzinach zamknięcia lokalu i nie będą generowały kosztów.

DO GÓRY