Klimatyzatory Rotenso Fresh

Rotenso Fresh to czyste powietrze wpisane w DNA urządzenia

Jedno urządzenie do ogrzewania, chłodzenia, oczyszczania i nawilżania powietrza oraz do wentylacji wnętrz. Rotenso Fresh jest kompaktowym klimatyzatorem z 5-letnią gwarancją, który dba o stałą wymianę powietrza tam, gdzie nie ma wentylacji mechanicznej. 3 lampy UV, filtr EPA E12, filtr elektrostatyczny nieustannie oczyszczają powietrze, z kolei nowoczesne systemy nawiewu dbają, by docierało ono w każdy kąt.

Designerska forma urządzenia wyraża prostotę linii poziomych połączoną z subtelnymi krągłościami narożników. Całość spowija klasyczna, przyjazna i ponadczasowa biel.

Całoroczna praca: grzanie, chłodzenie, oczyszczanie

Temperatura na zewnątrz wynosi właśnie -22° C? Rotenso Fresh wciąż wydajnie grzeje i dostarcza ciepło do mieszkania, domu lub biura. Przy tego rodzaju mrozach może się pochwalić sprawnością SCOP na poziomie 4,6. Sprężarka dzielnie znosi ekstremalne temperatury. Z kolei latem klimatyzator skutecznie schłodzi i uwolni od męczącego upału. A w każdym momencie powietrze będzie filtrowane — dla Twojego zdrowia i dobra.

Powietrze nawilżone i przefiltrowane

Świeżego powietrza nigdy za wiele. O stały jego dostęp dba funkcja dostarczania do wnętrz powietrza świeżego i nawilżonego, poddczas gdy filtr EPA E12 nieustannie neutralizuje zanieczyszczenia. Nad czystością czuwają też 3 lampy UV-C iAIR, blokujące mikroorganizmy chorobotwórcze (wirusy, bakterie, zarodniki grzybów i pierwotniaki). Doceni to każdy, nie tylko alergicy i ludzie z chorobami układu oddechowego.

Komfortowy nawiew i żaluzja 180°

Zastosowanie specjalnej konstrukcji pozwala żaluzji pionowej pracować w dwóch niezależnych płaszczyznach. W rezultacie klimatyzator nadaje powietrzu kierunek góra/dół w zakresie 180°. Co więcej, strumień powietrza może być niebywale delikatny, ponieważ technologia Windless korzysta z aż 1330 mikroperforacji. Rotenso Fresh działa, choć go nie słyszysz. Odczuwasz za to jego pracę, spędzając czas w komfortowym otoczeniu.

Wydajne i ciche silniki Rotenso Fresh

W zimne dni szybko może zrobić się ciepło. Z kolei w te gorące temperatura spadnie naprawdę szybko. Silniki zastosowane w klimatyzatorze Rotenso Fresh mogą przejść w tryb Turbo eMOTO, wyzwolić pełen potencjał i w krótkim czasie stworzyć wymarzone warunki.

Niższe zużycie energii. Wysoka efektywność

Każdy element klimatyzatora Rotenso Fresh zaprojektowano i wykonano zgodnie z ideą efektywności energetycznej. Silnik BLDC jednostek wewnętrznej oraz zewnętrznej korzysta z wielu biegów wentylatora, więc w krótszym czasie osiąga taką temperaturę, jaką zadasz klimatyzacji. Wiele podzespołów w tym urządzeniu ma innowacyjną konstrukcję, poczynając od silników, aż po bionicznie ukształtowane łopatki wentylatora.

Tryb Super Cichy eMOTO

Tylko 18 dB w trybie Super Cichym eMOTO oznacza dźwięk na granicy słyszalności. To ledwie szept, czyli warunki, które nie przeszkadzają w skupieniu, rozmowach wideo, odpoczynku, nie zakłócą też snu. Rotenso Fresh może pracować przez całą dobę, utrzymując stabilne warunki. System Skyr Inverter wybiera spośród 30 zakresów częstotliwości sprężarki, dzięki czemu łączy wydajność z oszczędnością energii, jak również niskim poziomem hałasu i wibracji.

Klimatyzator sterowany przez Wi-Fi

Aktualną temperaturę odczytasz na cyfrowym wyświetlaczu dyskretnie i sprytnie wkomponowanym w przedni panel. Sprawdzisz ją także na ekranie smartfona. Otwórz aplikację mobilną i zarządzaj klimatyzatorem zdalnie — nawet jeśli jesteś poza domem. Steruj temperaturą i siłą nawiewu, kolejnym kliknięciem aktywuj nawilżanie. Klimatyzator odbiera polecenie przez moduł Wi-Fi, przygotuje tym samym warunki na Twoje powitanie.

DO GÓRY