Klimatyzatory Toshiba Daiseikai 9

Toshiba Daiseikai 9. Nowoczesność. Elegancja. Innowacje

Nowoczesne rozwiązania zamknięte w eleganckiej obudowie. Tak jednym zdaniem można określić jednostkę ścienną Toshiba Daiseikai 9. Skutecznie schłodzi lub ogrzeje każde pomieszczenie, zapewniając optymalną temperaturę i komfortowe warunki dla Ciebie i Twojej rodziny. Jej dopracowana w każdym calu stylistyka sprawia, że doskonale pasuje do nowoczesnego wnętrza.

Klimatyzatorem Toshiba Daiseikai 9 możesz sterować zdalnie, gdziekolwiek się znajdujesz. Wystarczy tylko połączenie z internetem. Dostęp do ustawień jednostki zapewni Ci aplikacja mobilna Toshiba Home AC Control, którą pobierzesz z Google Play lub AppStore. Jej intuicyjny interfejs sprawi, że zarządzanie klimatyzacją jest czystą przyjemnością.

Efektywność i oszczędność. Klasa energetyczna A+++

Efektywna, a przy tym energooszczędna jednostka Toshiba Daiseikai 9 to doskonały wybór dla każdego, kto chce zapewnić sobie komfort, a jednocześnie zminimalizować zużycie energii. Wyróżniający się klasą energetyczną A+++/A+++ klimatyzator Toshiba gwarantuje rekordowo niskie zużycie energii – SCOP sięgający 5,2 i SEER sięgający 10,6 (wielkość 10). Dzięki wykorzystanej w nim podwójnej sprężarce rotacyjnej DC klimatyzator Toshiba charakteryzuje się równie niskim poborem energii przy obciążeniu częściowym.

Niepowtarzalny design. Wytworne wykończenie

Nowoczesna jednostka wewnętrzna, z racji niepowtarzalnego designu, stanowi też oryginalny element wystroju. Elegancka, klasyczna bryła klimatyzatora Toshiba Daiseikai 9 sprawia, że odnajduje się w pomieszczeniach w każdym stylu. Zaokrąglone krawędzie i subtelne podświetlenie LED nadają mu wytwornego charakteru.

Toshiba Daiseikai 9: Chłodzenie. Ogrzewanie. Oczyszczanie powietrza

Spraw, by Twój dom był azylem, w którym zawsze możesz liczyć na komfortową temperaturę. Pomoże Ci w tym klimatyzator Daiseikai 9, który w zależności od warunków, skutecznie schłodzi oraz ogrzeje budynek. Pracuje w skrajnych temperaturach zewnętrznych i zawsze dba o odpowiedni klimat w pomieszczeniu – zarówno przy dokuczliwych upałach latem i siarczystych mrozach zimą.

Odetchnij czystym i zdrowym powietrzem. Dzięki systemowi dwupoziomowego filtrowania: biernego i aktywnego, jednostka Toshiba Daiseikai 9 dostarcza zawsze czystego powietrza. Wbudowany jonizator wytwarza ponad milion jonów ujemnych na cm³, które poprawiają jakość powietrza, eliminując najmniejsze cząsteczki pleśni, grzybów i alergenów.

Oddychaj z ulgą. Korzystaj z nawiewu 3D

Dostosuj nawiew do pomieszczenia i pozycji przebywających w nim osób. Zdecyduj, czy powietrze ma przepływać w kierunku poziomym, pionowym, na prawo lub na lewo. Funkcja 3D umożliwia ustawienie nawiewu w dowolnym kierunku z poziomu sterownika. Sterowanie poziome odbywa się dwoma niezależnymi napędami, co pozwala dotrzeć nawiewowi powietrza do dwóch stref jednocześnie. Po to, by w każdym zakątku pomieszczenia panował optymalny klimat.

Używaj chłodzenia, ogrzewania i funkcji kominka

Przyjemny chłód, kiedy na zewnątrz dokuczają upały i otulające ciepło, gdy temperatura na dworze spada poniżej zera? Z klimatyzatorem Toshiba Daiseikai 9 osiągniesz optymalny klimat w budynku, bez względu na temperaturę na zewnątrz. Jednostka skutecznie chłodzi i ogrzewa mieszkanie, nawet podczas ekstremalnych warunków atmosferycznych – skrajnie niskich i wysokich temperatur.

Toshiba Daiseikai 9 wyposażona jest ponadto w funkcję kominka. Oznacza to, że wspiera ona dystrybucję ciepła z innych źródeł, poprzez podtrzymanie nawiewu z ustawioną lub minimalną prędkością. Dodatkowe ciepło z klimatyzatora przyda Ci się podczas pierwszych jesiennych chłodów.

DO GÓRY