Projekty instalacji

Instalacja jest czymś w rodzaju układu krwionośnego i nerwowego Twojego systemu klimatyzacji, wentylacji, gazu oraz ogrzewania. Projekt każdej z nich musi być wykonany bezbłędnie z gruntowną znajomością zarówno charakterystyki pracy każdej z opcji, jak również budynku, w którym ma ona się znaleźć. Tego z kolei nie sposób osiągnąć bez wiedzy branżowej ani tym bardziej doświadczenia, które pozwala unikać kosztownych błędów i zapewnia bezawaryjne działanie instalacji.

Oto nasza oferta projektów instalacji – poznaj ją i daj znać, co możemy zrobić dla Ciebie!

Projektujemy systemy dostarczające powietrze

Czyste powietrze jest dziś jednym z najcenniejszych zasobów. Jego obecność w Twoim domu jest z kolei dla nas punktem honoru i celem, do którego dążymy ze wszystkich sił. Bez względu na to, czy masz już nieruchomość, czy budynek dopiero powstaje, przygotujemy projekt klimatyzacji oraz wentylacji, by w środku królowało zawsze czyste powietrze.

Czyste, to znaczy wolne od zanieczyszczeń w rodzaju smogu, pułków roślin, alergenów, zarodników grzybów, drobnoustrojów chorobotwórczych, ale i nieprzyjemnych zapachów. Nowoczesna wentylacja uwolni Cię od wszystkich tych niedogodności, zapewniając dobrą atmosferę w każdym z pomieszczeń, we wszystkich zakątkach.

Z kolei klimatyzacja to nie tylko chłód w trakcie upałów, lecz również ogrzewanie od chłodniejszych dni po srogie mrozy. Ciche grzanie bez kaloryferów.

Projektujemy ogrzewanie dla domów i innych obiektów

W naszym klimacie ogrzewanie budynków jest kwestią niezbędną. Na szczęście rozwój budownictwa zaowocował w ostatnich latach wdrożeniem nieznanych wcześniej technik grzewczych, pozwalając odejść od pieców opalanych paliwami stałymi na rzecz rozwiązań proekologicznych, przyjaznych dla środowiska.

Instalacje grzewcze oparte na pompach ciepła są tego najlepszym przykładem. W ofercie Kliwent czekają pompy ciepła wysokotemperaturowe i niskotemperaturowe, czyli systemy współpracujące z klasycznymi emiterami ciepła, jak również z ogrzewaniem podłogowym i ściennym.

DO GÓRY